Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO’DAN MEDYA SEKTÖRÜNE DESTEK

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda, Basın İlan Kurumu Elazığ Şube Müdürlüğü işbirliğinde ilimiz medya sektörüne yönelik “Sayfa Tasarımı” eğitim programı düzenlenecek…

 

ALAN: MEDYASIZ KALKINMA VE GELİŞME OLMAZ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO’nun sosyal sorumluluk anlamında Elazığ Medyasına desteklerinin devam ettiğini belirterek, “Odamız tarafından üyelerimize yönelik çeşitli sektörlerde bilgilendirme ve eğitim faaliyetlerimiz kapsamında, Odamız üyesi medya sektöründe yer alan, matbaa, gazete, dergi, Tv, radyo ve reklam ajansı gibi alanlarda faaliyet gösteren üyelerimiz ile bu alanlarda eğitim gören öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve konuya ilgi duyanlara yönelik 3 günlük bir eğitim programı organize etmiş bulunmaktayız.

 

25-26-27 Mayıs tarihlerinde Odamız Eğitim salonunda konusunda uzman olan Kocaeli ve İstanbul Aydın Üniversitesi’nde gazetecilik ve tasarım dersleri veren Hasan Fehmi Ketenci hoca tarafından verilecek olan eğitimle medya sektöründe yer alan üyelerimiz başta olmak üzere konuya ilgi duyan tüm kesimler katılabilecektir.

 

Odamız tarafından bilindiği gibi yine Basın İlan Kurumu İl Müdürlüğümüzle birlikte ilimizde ilk olarak ‘Yerel Gazetemi Okuyorum’ kampanyası Odamızda başlamış ve bu kampanya yayılarak medya sektörüne yönelik desteklerin artmasına katkı sağlanmıştır.

 

Elazığ medyasının çok önemli brikimi ve tarihi geçmişi bulunmaktadır. Ancak buna rağmen tüm Anadolu medyasının içinde bulunduğu çeşitli zorluklar ve sıkıntılar da söz konusudur. Biz Oda olarak ilimizin kalkınma ve gelişme sürecinde çok önemli bir yeri olan ve kamusal bir hizmeti ifade eden medya kuruluşlarımızın her zaman desteklenmesinden yanayız. Bu düşüncelerle bu eğitim projesini de hayata geçirerek, medya sektöründeki kardeşlerimizin ve konuya ilgi duyanların mesleki bilgilerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize yönelik bu tür eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerimiz bundan sonraki dönemlerde de devam edecek olup, programın medya sektörümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 768 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.5.2016 16:18:29
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.