Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ALAN: ELAZIĞSPOR İLİN EN ÖNEMLİ MARKA DEĞERİDİR…

17 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak olan Elazığspor olağanüstü genel kurulu için başkan adaylığını açıklayan Doç.Dr. Sebahattin Devecioğlu istişare ve projelerini paylaşmak amacıyla Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Alan ziyarette Devecioğlu’na başarılar dileyerek Elazığspor’un ilin en önemli marka değeri olduğunu ifade etti.

 

ELAZIĞSPOR’U KURUMSAL BİR YAPIYA KAVUŞTURMAK İSTİYORUZ…

17 Mayıs’ta yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul için Başkanlık adaylığını açıklayan Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi ve Elazığspor 50. Yıl Hareketi Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Devecioğlu, Başkan Alan’ı ziyaretinde yaptığı değerlendirmede, “Sayın Başkanım öncelikle zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum. Elazığspor’u sürekli takip eden bir kişi olmanız ve ilimizin çok önemli bir dinamiği olan Elazığ TSO Başkanı olmanız vesilesiyle bugün bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bildiğiniz gibi Elazığspor’un 17 Mayıs 2016 tarihinde olağanüstü genel kurulu var. Ben sporun içerisinden gelen biri olarak genel kurul için başkan adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Elazığspor dernekler statüsünde bulunmakta ve bugüne kadar çeşitli sorunlar nedeniyle zaman zaman kapanmanın eşiğine gelmeler ve iş dünyamız ile yerel yönetimlerimizin çok ciddi fedakarlıkları ile bugünlere ulaşmıştır. Anacak mevcut yapının değişerek Elazığspor’un, Elazığ başta olmak üzere tüm bölgeyi kapsayıcı bir şekilde kurumsal bir yapıya oturtularak şirket mantığı ile yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz. İş dünyasının içinde yer alan ve iş dünyasının çatı örgütü olan bir kurumun yöneticisi olarak sizlerin çok daha iyi bildiği gibi bu bakış açısı ile Elazığspor’un geleceğe emin adımlarla gitmesi mümkün olacaktır. Sayın Başkanım zamanınızın darlığını biliyorum. Bu nedenle daha geniş bir zaman diliminde sizlerle kısa, orta ve uzun vadeli projelerimizi paylaşarak desteklerinizi talep ediyoruz” dedi.

 

ELAZIĞSPOR ELAZIĞ’IN VİTRİNİDİR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Hocam öncelikle almış olduğunuz kararın ilimize, Elazığspor’a ve sizlere hayırlı olmasını temenni ediyorum. Elazığspor gerçekten ilimizin vitrinidir. Bu şehrin en önemli marka değerini Elazığspor oluşturmaktadır. İfade ettiğiniz gibi çok zor dönemlerde kulübe sahip çıkan ve büyük fedakarlıklar yapan işadamlarımıza buradan bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Oda olarak bizler de zaman zaman bütçe imkanlarımız ölçüsünde desteklerimizi sunmaktayız. Ancak, kulübün bir kurumsal yapıya kavuşarak sürekli dışarıdan desteklerle değil kendi imkanlarıyla ayakta kalabilmesi ve özellikle gençleri sporun içerisinde tutarak birlik ve beraberlik ruhunu ateşlemesi çok bükü önem arz ediyor. Bir bilim adamı olarak Elazığspor gibi çok değer vermiş olduğumuz bir kurumun daha iyi noktalara ulaşması için göstermiş olduğunuz çabayı takdir ediyorum. Sürecin, Elazığspor’a gönül verenler başta olmak üzere, ilimize ve sizlere hayırlı olması temennisiyle saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 909 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.5.2016 14:34:51
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.