Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ALAN: MÜSİAD’IN ÇALIŞMA VE GAYRETLERİNİ TAKDİRLE KARŞILIYORUM

Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı Hasan Uzun ve Dernek Yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular. Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin çalışma ve gayretlerini takdirle karşıladığını belirterek teşekkür etti.

HEDEFİMİZ İLİMİZE VE ÜYELERİMİZE HİZMETTİR…

MÜSİDA Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir görüşme yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, “Sayın Başkan ve çok değerli MÜSİAD Elazığ Şubesi yetkilileri sizleri bugün Odamızda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Sivil Toplum Kuruluşları olarak ilimize ve temsil ettiğimiz kitleye hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Talep makamı olan kuruluşlarımız başta üyelerin beklenti ve sorunlarını ilgili makamlara taşıma gayreti ve aynı zamanda ilin çeşitli sorun ve ihtiyaçlarını tespit ederek bunları ilgili makamlara ulaştırma ve kamuoyu oluşturma sorumluluğuyla hareket etmektedir. Ben bu anlamda Elazığ MÜSİAD Şubemizin ilimize yeni yatırımlar kazandırma, ilin sorunlarını tespiti ve ilgili kurullarda görüşülmesi noktasında çeşitli raporlar oluşturması çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Çalışmalarınız ve gayretleriniz için sizlere teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TSO İLİN ÖNCÜ KURULUŞUDUR…

Başkan Alan’a kendilerine gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür eden Elazığ MÜSİAD Şube Başkanı Hasan Uzun, “Sayın Başkanım Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilimizin öncü kuruluşları arasındadır. Biz ilimizle ilgili hazırlamış olduğumuz bir çok çalışma için Elazığ TSO’nun her zaman desteğini talep etmekte ve bu talebimiz anında karşılanmaktadır. Bu nedenle biz destekleriniz ve öncü girişimleriniz nedeniyle teşekkür ediyoruz. Sivil toplum kuruluşları ve meslek kuruluşlarımızın birlikte hareket ederek aynı hedef doğrultusunda ilimize katkı sağlamalarının çok daha etkili olacağını düşünüyoruz. Bu düşüncelerle MÜSİAD olarak Elazığ TSO öncülüğündeki her türlü çalışma ve girişime hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu düşüncelerle gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, saygılar sunarım” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 895 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.4.2016 10:32:11
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.