Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ÖZCAN: ELAZIĞ TSO’NUN EMİN ELLERDE OLMASINDAN MUTLUYUM

CHP İstanbul Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi hemşerimiz Ali Özcan,  CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Şenal Sarıhan, CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve parti yöneticileri Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan İdris Alan ile görüştüler. Ziyarette Özcan, Elazığ TSO’nun emin ellerde olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Başkan Alan’a çalışmaları nedeniyle teşekkür etti…

Sayı Özcan Elazığ’ın Vekili  Olarak TBMM’de Bulunmaktadır…

CHP heyetini makamında ağırlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Ali Özcan’ın Elazığ halkı tarafından kendi vekili olarak görüldüğünü belirterek, “Çok değerli CHP heyeti Ali abimizin mihmandarlığında sizleri bugün ilimizde ve Odamızda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Ali abi sadece Elazığ için sadece siyasi bir kimlik değil aynı zamanda bir kanaat önderi ve Elazığ’ın abisi olarak toplumumuz tarafından kabul gören çok değerli bir büyüğümüzdür. Ali abi bu özelliği ile İstanbul milletvekili olarak değil Elazığ’ın 5. Vekili olarak kabul görmektedir.  Siyaset üstü bir yapısı ve duruşu olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak biz ilin ve üyelerimizin sorun ve beklentilerinin çözümü noktasında her platformda onların sesi olmaya gayret gösteriyoruz. Bizim bu girişimlerimize Sayın Vakilimizin de destek vermesi bizleri son derece mutlu ediyor. Kendisine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyor, ilimiz ve ülkemiz için yapacağınız tüm çalışmalarda Allah (c.c.) yar ve yardımcınız olsun diyorum” şeklinde konuştu.

Özcan: Tevşik Olmadan Elazığ’ın Kalkınmasından Söz Edemeyiz…

 CHP İstanbul milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Ali Özcan’da Elazığ TSO’da kendini evinde hissettiğini belirterek, “Bugün burada olmaktan çok mutluyum. İdris başkan bana yıllar evvel abi demiştir ben de ona kardeşim diye hitap etmişimdir. Bu durum bugün de yarın da geçerlidir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın emin ellerde olduğunu görmekten çok mutlu olduğumu öncelikle ifade edeyim. Benim bildiğim İdris alan vicdanı ve iradesini hiçbir görüşe yada kişiye ipotek etmez.  Üyenin ve halkın talebi ve şikayeti ne ise onu dosdoğru ifade eder. Ben bu anlamda İdris kardeşimin tüm çalışmalarını ve girişimlerini takdirle karşılıyorum. Kendisinin her zaman yanındayım. Teşviklerle alakalı haklı olarak çok yoğun bir girişim süreci başlattı. Elazığ bulunduğu bölgede huzur ve güven adasıdır. Yatırımcı işte böyle ortamı sever ve gider. Ancak, yatırımcının da buraya gelmesini teşvik edecek unsurları hayata geçirmeniz gerekir. Ben Sayın Başkanın ifade ettiği gibi Elazığ’ın 5. Vekiliyim. İlimizin diğer vekilleriyle her zaman istişare içindeyim. Teşvik konusunda her zaman onların yanındayım. Yapılacak ne var ise ben onlarla hareket etmeye hazırım. Elazığ tarihi süreç içerisinde bölgenin hep ticaret, sanayi ve yatırım merkezi olmuştur. İlimizin bu özelliğini yeniden hayata geçirmek için öncelikle teşvik konusunun çözülmesi gerekiyor. Ben bu duygu ve düşüncelerle İdris kardeşime çalışmalarında başarılar diliyor, bugün kendi evimde olmanın mutluluğunu bana yaşattığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Mayıs Ayı İçerisinde İstişare Toplantısı Yapılacak…

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Şenal Sarıhan’da ziyarette Elazığ programlarının amacı ve CHP hedefleri hakkında değerlendirmelerde bulunarak Mayıs ayı içerisinde Elazığ’da STK’ların katılımı ile geniş katılımlı bir istişare toplantısı yapmak istediklerini ve bu toplantıda ilin sorun ve beklentilerinin tespit edilerek bu doğrultuda çalışma yapılacağını ifade etti.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1125 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.4.2016 16:46:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.