Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN’A BAŞARILI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE PLAKET

Fındıkzade Elazığlılar Derneği tarafından Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a başarılı çalışmaları ve temsili nedeniyle plaket takdim edildi.

Elazığlıların İl Dışında Kurduğu İlk Derneğiz…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret eden, Fındıkzade Elazığlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demirbağ ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Bekir Döndü, Yakup Gedik, Yavuz Menderes Erdoğan, Sinan Göktuğ ve Celal Çoştu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek başarılı çalışmaları nedeniyle plaket takdim ettiler.

Dernek Başkanı Demirbağ, ziyarette yaptığı değerlendirmede, dernek çalışmaları ve hizmetleri hakkında bilgi vererek “Sayın Başkanım derneğimiz Elazığlıların il dışında kurmuş oldukları ilk dernek özelliğini taşımaktadır. Elazığ Kültür hayatına unutulmaz hizmetler vermiş olan rahmetli İshak Sunguroğlu tarafından derneğimiz 1963 yılında kurulmuştur. O tarihten beki Elazığ kültür, sosyal ve ekonomik hayatına katkı sağlamanın gayreti içerisinde olmuştur. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını ve girişimlerini takip ediyoruz. Sizlere bu nedenle başarılı girişimleriniz ve ilimizi temsiliniz nedeniyle bir plaket takdim etmek istiyoruz. Bizleri Elazığ’a her gelişimizde ağırlamanız ve göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Başkan Alan: Elazığ her şeyin en iyisine layıktır…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan’da, “Sayın Başkan sizlere ve Yönetim Kurulu Üyelerinize nazik ziyaretiniz ve layık görmüş olduğunuz plaket nedeniyle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Fındıkzade Elazığlılar Derneği çok uzun yıllar boyunca gerek Elazığ’da gerekse il dışındaki hemşerilerimiz arasında kültür ve kaynaşmayı sağlamaya ve bu amaçla sayısız hizmet ve faaliyet gerçekleştirmiş çok önemli bir kurumumuzdur. Bu kurumda emeği olan başta kurucular olmak üzere herkesi saygıyla bir kez daha anıyorum. Sayın Başkan, ilimiz ve halkımız her şeyin en iyisine layıktır. Biz bugün bulunduğumuz makamlarda imkanlarımız ölçüsü içerisinde bunu yapmanın gayreti içerisindeyiz. Makamların geçici hizmetin baki olduğunu biliyoruz. Bu anlayış içerisinde hizmet vermeye Allah (c.c.) rızası için gayret gösteriyoruz. Bu düşüncelerle, çok nazik jestiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyor, il dışındaki tüm hemşerilerimize sizlerin vasıtasıyla en derin saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1073 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.4.2016 09:15:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.