Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ZİRAAT KATILIM BANKASI İLE PROTOKOL İMZALANDI

Elazığ Ziraat Katılım Bankası ile Elazığ TSO arasında Oda Üyelerinin daha uygun koşullarda ve avantajlı olarak Banka hizmetlerinden yararlanması için protokol imzalandı.

Üyelerimize yararlı hizmetler üretmeye devam edeceğiz…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Doğu Anadolu Bölgesinde ilk olarak Elazığ’da açılan ve Devlet güvencesinde olan tek katılım bankası özelliğini taşıyan Türkiye Ziraat Katılım Bankası ile protokol imzalamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Başkan Alan değerlendirmesinde, “Elazığ Ziraat Katılım Bankası yöneticileri şubenin ilimizde açılmasını müteakip olarak bizleri ziyaret etmiş ve bankacılık hizmet ve faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapmışlardı.  O görüşmede banka yöneticileri üyelerimize özel çözümler üretme noktasında bilgilendirme bulunarak protokolün en kısa sürede hazırlanacağını ifade etmişlerdi. Bilindiği gibi iş dünyası ile bankacılık ve finans sektörü et ve tırnak gibi birbirlerini tamamlayan iki yapıdır. Biz Oda olarak, bu yapının güçlenmesi ve üyelerimizin daha uygun koşullar ve bürokrasiden arındırılarak hizmet almasını talep ediyoruz. Bu noktada Ziraat Katılım Bankası yöneticilerimizin yaklaşımları için teşekkür ediyor, protokolün üyelerimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Devlet Güvencesinde İlk Katılım Bankası

Ziraat Katılım Bankası Elazığ Şube Yöneticisi Serhat Özdemir de yaptığı değerlendirmede, dünyada bir ilk olarak sermayesinin yüzde yüzünün devlet güvencesinde olduğu ilk katılım bankasının Ziraat Katılım Bankası olduğunu belirterek, “Sayın Başkanım, Banka üst düzey yöneticilerimizin takdire şayan kararı ile Kayseri’nin doğusundaki ilk şubeyi Elazığ’a açmış bulunuyoruz. Müşterilerini her koşulda dinleyen ve onlara özgü çözümler sunmayı kendisine temel felsefe edinen Ziraat Katılım Bankası; yalnızca müşterileri ve hissedarları için değil, topluma ve tüm paydaşlarına değer katacak çalışmalarda bulunmak için faaliyet göstermektedir. Bu amaçla bugün bu protokolü imzalıyoruz. İlimiz iş dünyasına hayırlı olmasını diliyor destek ve işbirliğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 849 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.4.2016 16:25:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.