Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
GÜNGÖR VE İŞADAMLARI İLE GÖRÜŞME

Elazığspor eski Başkanı Mehmet Güngör ve İstanbul’da ticari faaliyetlerini sürdüren işadamı ve çeşitli STK’larda görev alan Elazığlı işadamları, Elazığ TSO’yu ziyaret ederek başkan İdris Alan’la görüştüler.

Elazığspor  başta olmak üzere ilin genel ekonomi ve sanayisi hakkında görüş alışverişinde bulunan Güngör ve işadamları Başkan İdris Alan’a çalışmaları ve girişimleri nedeniyle teşekkür ettiler. Başkan Alan’da işadamı Mehmet Güngör ve İstanbul’da faaliyet gösteren Elazığlı işadamlarına nazik ziyaretleri için teşekkür ederek başarı temennisinde bulundu.

 

GURBETÇİ İŞADAMI YILMAZ’A YATIRIM DAVETİ

Belçika’da ticari faaliyetlerini sürdüren Elazığlı işadamı Abdulnasır Yılmaz ve eğitimci Abdulmelik Yılmaz Başkan İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Başkan Alan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “TOBB öncülüğünde Belçika’ya kısa bir süre önce yapmış olduğumuz ziyaret esnasında görüştüğümüz ve kendisini Elazığ’a davet ettiğimiz çok değerli hemşerimiz işadamı Sayın Abdulnasır Yılmaz ve değerli hocamızı bugün Odamızda görmekten gerçekten büyük bir mutluluk duymaktayım. Sayın Yılmaz’la İlimizde ne tür bir yatırım yapılabileceği konusunda istişarelerde bulunduk. İnşallah kendi değerlendirmeleri ve araştırmaları neticesinde istihdam ve ihracat hedefi olan önemli bir yatırıma imza atacaklardır. Oda olarak kendilerine her türlü desteği ve yardımı vermeye hazır olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum” dedi.

İşadamı Yılmaz’da gösterilen ilgiye teşekkür ederek, “Sayın Başkanın daveti üzerine bugün buradayız. Memleketimiz Elazığ’a yatırım yapma noktasında araştırma ve incelemelerimiz neticesinde inşallah kısa süre içerisinde somut bir adım atacağız. İlimiz ve insanımız her şeyin en iyisine layıktır” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1096 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.4.2016 16:01:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.