Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELİMDER YÖNETİMİ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Elazığ İmam Hatip Mezunları Derneği (ELİMDER) Başkanı Hüsamettin Gül ve Dernek yöneticileri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

Hayır Hizmeti Yapanlara Kapımız ve Gönlümüz Her Zaman Açıktır…

ELİMDER Başkanı Hüsamettin Gül, dernek çalışmaları hakkında Başkan Alan’a bilgiler vererek özellikle İmam Hatip misyonuna uygun genç nesillerin yetişmesi ve toplumda yozlaşma ve çürümeye karşı bir direnç oluşması hususunda önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Bizlerin bu hizmetlerinde desteklerini esirgemeyen hayır sahiplerine ve kuruluşlarımıza minnet borçluyuz. Amacımız derneğimizin amaç ve hedeflerine uygun şekilde bu tür hayır hizmetlerini artırmaktır.”dedi.

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Hayır hizmeti yapanlara kapımız ve gönlümüz her zaman açıktır. ELİMDER’in bu doğrultuda ki çalışmalarını yakından biliyoruz. Kendilerine gelecek nesillerimize yapılan bu yatırımlar için teşekkür ediyorum.  Yüce Allah (c.c.) yar ve yardımcınız olsun. Odamız ve Şahsım adına sizlerle her platformda beraber olduğumuzu ve her türlü faaliyetiniz de üzerimize düşün ne var ise yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bu düşüncelerle ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim” dedi. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 763 defa okundu.
Ekleme Tarihi :31.3.2016 15:08:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.