Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

EMEKLİLERİN İNSAN ONURUNA YAKIŞIR YAŞAM HAKKI VARDIR

Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şube Başkanı Vedat Gür ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, sorunlarını paylaştılar.

Elazığ TSO Emeklinin Sesi Olsun…

Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şube Başkanı Vedat Gür, Başkan Alan’ı ziyaretinde yaptığı değerlendirmede, “Sayın Başkanım, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilimizin ve toplumun tüm kesimlerinin sesi olma noktasında önemli bir görev ifa ediyor. Biz öncelikle sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizden öncelikli ricamız emeklilerin de sesi olarak bizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını da ilgili makamlara iletmenizdir. Bu gün bu vesile ile arkadaşlarımızla sizleri ziyaret etmiş bulunmaktayız. Zaman ayırarak ilgi gösterdiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Toplum Olarak Sizlere Minnettarız…

Başkan Alan’da ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Sayın Başkanım ve değerli yöneticiler bugün sizleri Odamızda ağırlamaktan şahsım ve Odam adına çok büyük bir mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bu şehrin, bu ülkenin yükselen her değerinde sizlerin emeği ve alın teri bulunuyor. Bunu hiç kimsenin inkar etmeye gücü yetmez. Emekliler bu toplumun yükü değil onurudur. Bu nedenle emeklilerimizin hak ettiği yaşam standardına ulaşması, AB ülkelerinde olduğu gibi düzenli tatil yapması, ikinci bir işte çalışma ihtiyacı duymaması ve her kesimden saygı görmesi gerekmektedir. Biz talep makamı olarak tüm siyasi partilerin seçim beyannamesinde olan emeklilerle ilgili vaatlerine sahip çıkmalarını bekliyoruz. Çünkü bugünün gençleri yada yöneticileri yarının ihtiyarları olacak ve sizlerin yerini alacaktır. Dolayısı ile yüce dinimizin de emrettiği şekilde yaşlıya saygı ve hürmeti eksiltmeden çoğaltarak icraatlarımızla da göstermeliyiz. Ben bu düşüncelerle, sizlerin şahsında tüm emeklilerimize sağlık, huzur ve mutluluklar temennisiyle, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak sizlerin her platformda sesi olmaya hazır olduğumuzu bir kez daha belirtiyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 982 defa okundu.
Ekleme Tarihi :31.3.2016 11:34:17
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.