Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ZİRAAT KATILIM BANKASI YÖNETİCİLERİ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Doğu Anadolu Bölgesinde ilk olarak Elazığ’da açılan Ziraat Katılım Bankası’nın Yöneticileri Serhat Özdemir ve Muharrem Lütfü Ünalan, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek Banka hizmetleri hakkında bilgiler vererek, Elazığ TSO Üyelerine yönelik hizmet ve çözüm ortağı olmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Devlet Güvencesinde İlk Katılım Bankası

Ziraat Katılım Bankası Elazığ Şube Yöneticisi Serhat Özdemir, ziyarette verdiği bilgide, dünyada bir ilk olarak sermayesinin yüzde yüzünün devlet güvencesinde olduğu ilk katılım bankasının Ziraat Katılım Bankası olduğunu belirterek, “Sayın Başkanım, Banka üst düzey yöneticilerimizin takdire şayan kararı ile Kayseri’nin doğusundaki ilk şubeyi Elazığ’a açmış bulunuyoruz. Bankamız sermeyesinin yüzde yüzü devlet güvencesinde olup bu dünyada bir ilktir. Bankamızın ilk şubesinin açılışını 29 Mayıs 2015 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirmiştir.  Aynı zamanda Sayın Cumhurbaşkanımız, Ziraat Katılım Bankası'na hesap açtıran ilk mudi olmuştur. Müşterilerini her koşulda dinleyen ve onlara özgü çözümler sunmayı kendisine temel felsefe edinen Ziraat Katılım Bankası; yalnızca müşterileri ve hissedarları için değil, topluma ve tüm paydaşlarına değer katacak çalışmalarda bulunmak için faaliyet göstermektedir. Bu amaçla Elazığ’da faaliyetlerine başlamış olan Bankamız ile Elazığ TSO arasında kısa bir süre içerisinde bir sözleşme yaparak Elazığ TSO Üyelerine yönelik özel çözümler üretme noktasında bugün Sayın Başkanımızı ziyaret ediyoruz. Sayın Başkanımıza göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz” dedi.

Finans Sektörü İşdünyasının Olmazsa Olmazıdır…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Türk bankacılık tarihinde çok değerli bir yere sahip olan Ziraat Bankası’nın bir başka bankacılık kolu olan Ziraat Katılım Bankasının Elazığ Şubesinin açılmış olmasından dolayı Elazığ iş dünyası adına tüm Ziraat Bankası Yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Müdürümüzün nazik ziyaretiyle önümüzdeki günlerde Banka üst düzey yöneticilerinin katılımı ile üyelerimiz için özel bir anlaşma paketi imzalayacağız. Hali hazırda şu an banka yöneticileri üyelerimize özel çözümler üretme noktasında bizlere güvence vermişlerdir. İş dünyası ile bankacılık ve finans sektörü et ve tırnak gibi birbirlerini tamamlayan iki yapıdır. Biz Oda olarak, bu yapının güçlenmesi ve üyelerimizin daha uygun koşullar ve bürokrasiden arındırılarak hizmet almasını talep ediyoruz. Bu noktada Ziraat Katılım Bankası yöneticilerimizin yaklaşımları için teşekkür ediyor, şubenin ilimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 906 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.3.2016 15:37:10
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.