Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 DONMUŞ, SİGORTA ACENTELERİ DERNEK BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği’nin 2016 yılı  Olağan Genel Kurul Toplantısı dernek üyelerinin katılımıyla Elazığ TSO Meclis Salonunda yapıldı.  Genel Kurulda Dernek başkanlığına Cihan Donmuş  seçilirken, toplantıda 2016 yılında yapılacak faaliyetler değerlendirildi…

AMACIMIZ SEKTÖRÜ DAHA İYİ YERLERE TAŞIMAKTIR…

Sektörün en önemli sorunlarının başında birlik ve beraberlik hususunda yaşanan sıkıntıların olduğuna işaret eden Başkan Donmuş, “Amacımız kişisel çıkarları bir kenara bırakarak sigortacılık sektörünün gelişimi için ne gerekiyorsa o doğrultuda çalışmaktır. Bugün öncelikle tüm katılımcı arkadaşlarımızın bu konudaki ortak görüşü ve kanaati bizleri sevindirmiştir. Sigortacılığın daha iyi yerlere gelmesi için tüm meslektaşlarımız arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmanın tesisi için bu dönem yoğun bir gayret içerisinde olacağız. Başta yetişmiş eleman sıkıntısı olmak üzere, aşırı ve haksız rekabet, eğitim gibi bir çok problemlerimiz bulunmaktadır. Bu problemlerimizin üstesinden gelmenin yolu da birlik ve beraberlikten geçmektedir.   Ben bu düşüncelerle yeni dönemin sektörümüze ve ilimize hayırlar getirmesini temenni eder, tüm sektör temsilcilerine saygılarımı sunarım” dedi.

Sigorta sektörünü Elazığ TSO Meclisinde temsil eden üyelerden Hikmet Afacan’da Elazığ TSO Meclisi olarak sektörün gelişimi ve Elazığ TSO’dan talep edilecek her türlü destek ve işbirliği noktasında gerekli iletişimleri sağlaya hazır olduğunu belirterek, genel kurulun tüm sektör temsilcilerine hayırlı olmasını diledi. 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 800 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.3.2016 15:34:01
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.