Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ STANTLARI MARBLE FUARINDA BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Bu yıl 22’cisi düzenlenen ve Dünyanın önde gelen üç büyük doğaltaş fuarından biri olan İZMİR MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na 8 Elazığ firması katılarak sektörün ve ilin tanıtımına önemli bir katkı sağladı. Fuar açılışına katılan ve Elazığ firmalarını stantlarında ziyaret eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ilimiz tanıtımına katkı sağlamaları nedeniyle firmaları kutladı.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan fuar açılışına katılarak, Elazığ firmalarını ziyaret etti. Başkan Alan, ziyaretler sonrası yaptığı değerlendirmede, “İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ‘MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’, ülkemizin çok önemli kaynaklarından biri olan mermer ve doğaltaş değerlerimizin tanıtımına önemli katkı sağlamıştır.   Bu yıl düzenlenen fuarda 1200’ün üzerinde stant açılmıştır. 30’un üzerinde farklı ülkenin yer aldığı fuarda ilimizin çok önemli bir değeri olan mermerin etkili bir şekilde sunumu ve tanıtımını yapan Odamız üyesi firmalarımızı kutuluyorum. Çünkü bu firmalarımız ilimizi ve sektörü en güzel ve etkili şekilde temsil ederek, Elazığ ismini dünya çapında tanıtma başarısı göstermişlerdir. Fuar kapsamında en güzel stantların Elazığlı firmalar tarafından açılmış olması bizleri gururlandırmıştır. Uluslararası bir arenada hem ilimiz hem de dünya çapında nadir bulunan yöremize özgün ürünlerimiz çok etkili bir şekilde tanıtılmıştır. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve şahsım adına firmalarımıza katkılarından ötürü bir kez daha teşekkür ediyor, Oda olarak tüm üyelerimizin ve Elazığ adına başarı ortaya koyan tüm kesimlerin her zaman yanında yer alacağımızı bir kez daha ifade ederek, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Fuara katılan Abamer Mermer, Alacakaya Mermer, Akdağ Mermer, Gölalan Mermer, Romer Mermer, Elmad Mermer, Kalmer Mermer ve Özba Mermer temsilcileriyle görüşen ve stantları ziyaret eden Elazığ TSO Başkanı Alan, firma temsilcilerini tebrik etti. Firma temsilcileri de kendilerini İzmir Fuarında yalnız bırakmayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ettiler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1178 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.3.2016 11:34:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.