Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

CUMHURİYET BAŞSAVCISI PİŞKİN BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin Pişkin Elazığ TSO’yu ziyaret ederek, Başkan İdris Alan ile görüştü. Pişkin ziyarette, “Elazığ iş dünyasının kalbini ziyaret ederek Başkan Alan ile istişare etmek maksadıyla bu ziyareti gerçekleştiriyorum” dedi.

İl Ekonomi ve Sanayisinin Kalbi Elazığ TSO’dur…

Başsavcı Pişkin ziyarette yaptığı değerlendirmede “İl ekonomi ve sanayisinin kalbini oluşturan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Sayın Başkan ile ilin genel sorunları hakkında istişare yapmak amacıyla bugün buradayım. 2014 yılından beri Elazığ’dayım. Daha önce bu ziyareti gerçekleştirmem gerekiyordu ama nasip bugüneymiş. Elazığ TSO’nun çalışmalarını yakından takip ediyorum, Elazığ’daki kurumlar arası istişare ve diyalog şehirlerin kalkınması için son dere önemlidir. Sayın Başkanımız ve yönetimine teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da Başsavcı Pişkin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Başsavcıma nazik ziyareti ve Odamızla ilgili düşünceleri için şahsım ve Odam adına teşekkürlerimi sunuyorum. Kurumlararası diyalog ve işbirliği noktasında İlimizin ciddi manada eksiklikleri olduğu kanaatindeyim. Sayı Valim ve Sayın Belediye Başkanımızın bu konulardaki hassasiyetlerini yakından biliyorum ve girişimlerini de takdir ediyorum. Tüm kurumlarımızın ve siyasi iradenin de bu işbirliği ve diyalog ortamına katkı sağlayarak eşgüdüm halinde ilimizin için hareket edilmesi ilin tüm sorunlarının çözümü noktasında çok önemli bir adım olacaktır. Biz Oda olarak ilimizdeki tüm kurumlar ve yerel yönetimler başta olmak üzere, Elazığ için atılan her adımda koşarak gidiyoruz. Bu duruşumuz bundan sonra da devam edecektir. Sayın Başsavcımızın ziyareti de bu amaca hizmet eden önemli bir adımdır. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 853 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.3.2016 16:55:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.