Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ MERMERİ MARBLE FUARINDA TANITILACAK

 

Bu yıl 23-26 Mart 2016 tarihleri arasında İzmir’de 22’cisi düzenlenecek olan dünyanın önde gelen üç büyük doğal taş fuarından biri olan İZMİR MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na 8 Elazığ firması katılarak sektörün ve ilin tanıtımına katkı sağlayacak.

 

Fuar öncesi Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’a fuar hazırlıkları hakkında bilgi veren EMMAD Başkanı Ali Seyran 8 firmanın fuarda stand açarak ürün ve ilin tanıtımını yapacağını söyledi. Seyran, fuara Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ın geçen yıl katılım sağlayarak önemli destek verdiğini bu yıl da yine işbirliği içerisinde bu büyük organizasyonu yapmak istediklerini ifade etti.

 

MERMER ELAZIĞ’IN ÇOK ÖNEMLİ BİR DEĞERİDİR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, EMMAD Başkanı Seyran ve fuara katılım sağlayan tüm firmalara teşekkür ederek, “İzmir’de uluslararası boyutta gerçekleştirilen MARBLE Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, ilimizin ve ülkemizin çok önemli kaynaklarından biri olan mermer ve doğaltaş değerlerimizin tanıtımına önemli katkı sağlamaktadır.

Oda olarak ilimizin bu önemli değerlerinin ulusal ve uluslararası her platformda tanıtılması noktasında biz üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Dünya’nın yaklaşık 30 ülkesi ve ülkemizden 40’ın üzerinde vilayetin doğaltaş ve mermerinin tanıtıldığı bu önemli platformda hiç kuşku yok ki, bu yıl da en gözde stantlar Elazığ’ın olacaktır. Geçen yıl büyük bir gururla ziyaret ederek tüm firmalarımızı gezmiş ve Elazığ olarak fuarın en göz alıcı stantlarına sahip olmamız nedeniyle büyük bir sevinç yaşamıştık. Ben öncelikle sadece kendi ürününü değil aynı zamanda şehrimizin de tanıtımı noktasında böylesine önemli bir sorumluluk üstlenen firmalarımızı kutluyorum. Fuar boyunca İzmir’de firmalarımızın yanında yer alarak, desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1019 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.3.2016 14:48:00
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.