Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ERİMLİ BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ, BAŞKAN ALANI ZİYARET ETTİ

Erimli Belediye Bakanı H.İbrahim Yıldız, Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Başkan İdris Alan’la ilçe ekonomisi ve genel çalışmalar üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, Erimli Belediye Başkanı Yıldız’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım bugün sizleri Odamızda ağırlamaktan gerçekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Elazığ Lisesinde uzun  süre eğitmen olarak bu şehre hizmet verdiniz. Şimdi Erimli gibi ilimizin gerçekten en zor bölgelerinden birinde yöneticilik yapıyorsunuz. Bizlere eğitmen olarak çok büyük katkılarınız ve üzerimizde emeğiniz var. Ben öncelikle sizlere teşekkürlerimi sunuyor görevinizde başarılar diliyorum. Ben bu vesile ile kısa bir süre sonra kutlayacağımız Nevruz Bayramı vesilesiyle tüm Arıcak, Alacakaya, Erimli, Palu bölgesi başta olmak üzere tüm halkımızın bayramını kutluyor, bu güzel günün, birlik, beraberlik, kardeşlik ve barışın sembolü olmasını Yüce Allah(c.c)’tan niyaz ediyorum” dedi.

Erimli Belediye Başkanı H.İbrahim Yıldız’da Elazığ’da eğitmen ve dershaneci kimliği ile yaklaşık 30 bin gencin üniversitelere gitmesine katkı sağladığını belirterek, “Sayın Başkanım sizin gibi ilimiz de ve ülkemizin bir çok bölgesinde kamuda, özel sektörde, iş hayatında, ticarette, kültür ve sanatta, siyasette, sivil toplum kuruluşlarında başarılı görevler üstlenmiş olan binlerce eski öğrencimizi görmekten gerçekten çok büyük bir gurur duyduğumu öncelikle belirtmek istiyorum. Erimli ifade ettiğiniz gibi ilimizin gerçekten zor bir bölgesini oluşturuyor. İl Merkezine 61 km, Arıcak ilçesine 11 km. mesafede yer alan bir yerleşim yeri. Belediyemizin imkanları ölçüsünde halkımıza en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Nevruz bayramı vesilesiyle güzel temenni ve dileklerinize ben de içtenlikle katılıyorum. Bu vesile ile, nazik karşılamanız ve iltifatlarınız için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 920 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.3.2016 15:20:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.