Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ELAZIĞ’I MAKRA ŞEHİR YAPANLARI KUTLUYORUM

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda tıp çalışanlarına bütün insanlığın minnet duyduğunu söyledi.

Başkan ALAN, “Gecesini gündüzüne katarak yoğun bir çalışma döneminin ardından elde edilen birikimi, insanların sağlıklı yaşayabilmesine adayan ve bunu bir ömür sürdüren doktor ve tıp sektörü çalışanlarımızın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz” ifadesini kullandı.

ALAN mesajında şu ifadelere yer verdi: “Tıp camiasının temsilcileri, insanların bir nefes sıhhati için gecesini gündüzüne katarak, fedakârca çalışmaktalar. Bu fedakârlıklar hiç şüphe yok ki bütün insanlık tarafından büyük takdir görmektedir. Bir toplumun sağlık sektörüne verdiği önem ve tıp alanındaki gelişmişlik düzeyi, o ülkenin insana verdiği değerin ve uluslararası prestijinin en önemli işaretidir.

Bu bağlamda İlimizin sağlık sektöründe Türkiye ortalamalarının üzerinde olan, sağlık altyapısı ve sektörde görev alan uzman varlığı nedeniyle kamu ve tüm özel sektör kuruluşlarımızı tebrik ediyorum.

Sağlık sektörünün güçlü ve donanımlı olması, sağlıklı ve güzel yarınların habercisi olmakla birlikte o şehrin potansiyelinin ve yatırımlar açısından da cazip bir merkez olduğunun en önemli göstergelerinden biridir.

Bu duygu ve düşüncelerle Elazığ iş dünyası adına, tüm tıp camiasının bayramını canı gönülden kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler temenni ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 878 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.3.2016 09:17:41
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.