Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

 

MİLLETİMİZ TERÖRE ASLA BOYUN EĞMEYECEKTİR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN, Ankara’da meydana gelen terör saldırısı üzerine yayımladığı mesajda, 5 ay gibi bir süre içerisinde başkent Ankara’da üçüncü kez masum vatandaşları hedef alan terör saldırısını kınadıklarını belirterek, “Masum insanlarımızın, canına, ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden bu hain saldırıyı camia olarak nefretle kınıyoruz” dedi.

Başkan ALAN açıklamasında; “13 Mart tarihinde akşam saatlerinde, Ankara’da meydana gelen patlama, insanlık dışı emelleri olanların çirkin yüzünü bir kez daha ortaya koymuştur. Masum canlara kıymak, insanlık tarihinde lanetlenmiştir. Bu aşağılık saldırılara imza atanlar bilsin ki, bunu yaparken amaçları her ne olursa olsun amaçlarına ulaşmalarına büyük Türk Milleti asla izin vermeyecektir. Bu güzel ülkenin huzurunu, kardeşliğini bozmaya kimsenin gücü bugüne kadar yetmemiş bundan sonrada yetmeyecektir. Bize yaşatılan bu büyük acıları yine birbirimize tutunarak, sarılarak aşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu düşüncelerle; Elazığ iş dünyası adına, saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Yüce Allah (c.c.)’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 793 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.3.2016 09:15:11
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.