Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 TERÖRDEN MEDET UMANLARI LANETLİYORUZ…

Elazığ TSO Meclis Başkanı A.Hamit Kaya, Ankara’da meydana gelen terör saldırısı üzerine bir mesaj yayınlayarak, saldırıyı gerçekleştirenleri ve terörü araç görenleri şiddetle kınayarak, lanetlediklerini ifade etti.

Yapılan saldırının ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef aldığını bildiren Başkan Kaya, “Ülke olarak hep beraber bu çirkinliklerin ve aşağılık saldırıların karşısında duracağız. Vicdanlar, terörden medet umanların insanlık dışı saldırılarını affetmeyecektir. 17 Şubat 2016 tarihinde akşam saatlerinde Ankara’nın göbeğinde meydana gelen hain saldırı hepimizin ciğerini yakmıştır. Üzüntümüz çok büyüktür. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu koruyarak içteki ve dıştaki tüm düşmanlara ve şer odaklarına Türkiye’nin bölünmez bir bütün olduğunu ay yıldızlı bayrak altında yaşayan tüm vatandaşlar olarak göstermeliyiz. Şunu da herkes bilmelidir ki, birlik ve beraberliğimizi hedef alan bu alçak saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır.

Elazığ iş dünyası adına, saldırıda hayatını kaybeden kardeşlerimize Yüce Allah (C.C.)’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 911 defa okundu.
Ekleme Tarihi :18.2.2016 09:56:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.