Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN AKGÜNDÜZ’E TEBRİK ZİYARETİ 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Karayolları İstanbul 1. Bölge Müdürü İbrahim Halil Akgündüz’ü makamında ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu.

ELAZIĞLI HEMŞERİLERİMİZİN BAŞRILARIYLA İFTİHAR EDİYORUZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, İstanbul Karayolları 1. Bölge Müdürü Elazığlı hemşerimiz Halil İbrahim Akgündüz’ü makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

Başka Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, “İlimizin yetiştirmiş olduğu değerli hemşerilerimizin Ülkemiz bürokrasisinde önemli noktalarda görev almasından çok büyük bir memnuniyet ve gurur duymaktayız. İstanbul gibi metropol bir kentte son derece önemli bir görev üstlenen ve ülkemizin mega projelerinin sorumluluğunu yüklenen Sayın Akgündüz ile gurur duyuyoruz. Sayın hemşerimiz Akgündüz, İstanbul’daki deneyim ve birikimlerini ilimiz için seferber etmeye hazır bir kişidir. Kendisine başarılı çalışmalarının devamı dileklerimle Elazığ adına bu ziyareti gerçekleştirmiş bulunuyorum” dedi

AKGÜNDÜZ: ELAZIĞ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR

İstanbul Karayolları 1. Bölge Müdürü Halil İbrahim Akgündüz’de Başkan Alan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade edek, “Sayın Başkanım Sizleri bugün burada ağırlamaktan ben de büyük bir memnuniyet duymaktayım. Elazığımız gerçekten hepimizin övündüğü bir beşeri sermayeye sahip. Bu nedenle biz bu şehirden yetişmiş bürokratlar olarak İlimizle her zaman guru duymakta ve ilimiz için elimizden gelen her şeyi seferber etmeye hazırız. Ben bu düşüncelerle nazik ziyaretiniz için teşekkür eder, sizin aracılığınız ile tüm Elazığlı hemşerilerime en derin saygılarımı ve hürmetlerimi arz ederim” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1244 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.2.2016 17:14:48
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.