Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ SAĞLIK SEKTÖRÜNDE ÖNEMLİ BİR GELİŞİM İÇERİSİNDE

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile Elazığ Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Odamız Üyesi Ali Şekerlisoy, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. İbrahim Halil Akkuş’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Alan, Elazığ’ın sağlık alanında önemli bir gelişim içerisinde olduğunun altını çizerek, Akkuş’a çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

Kamu ve Özel Sektör Yatırımlarıyla Sağlık Alanında Önemli Gelişmeler Yaşanıyor…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ziyarette yaptığı değerlendirmede “Bugün sağlık sektöründeki önemli yatırımlarıyla ilimize katkı sağlayan değerli işadamı Sayın Ali Şekerlisoy ile birlikte İl Sağlık Müdürümüz Sayın İbrahim Halil Akkuş beyi ziyaret etmiş bulunuyoruz. Sayın Müdürümüz Elazığ’da daha önceki görevlerinde ve İl Sağlık Müdürlüğü görevlerinde önemli çalışmalar yapmıştır. Elazığ sağlık alanında kamu ve özel sektör yatırımlarıyla gelecekte çok daha önemli bir il haline gelecektir. Sağlık alanındaki bu yatırımlar Elazığ’ın cazibe merkezi olmasında çok önemli bir katkı sağlayacak ve sağlık turizmi anlamında Elazığ önemli kazanımlar elde edecektir. Ben bu vesile ile Sayın Akkuş’a çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Elazığ’a Hizmet Vermekten Mutluluk Duyuyorum…

İl Sağlık Müdürü İbrahim Halil Akkuş’ta yaptığı değerlendirmede ilin kalkınma ve gelişmesinde özel sektörün ve sivil toplum kuruluşlarının çok önemli olduğunun ifade ederek, “Sayın Başkanım sizi ve değerli işadamı ve hocamız Sayın Şekerlisoy’u bugün Müdürlüğümüzde ağırlamış olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Biz kamu olarak ilimize ve halkımıza hizmetin en iyisini vermenin hep gayreti içerisindeyiz. İlimiz elbette kamu yatırımları ve özel sektör yatırımlarıyla ancak kalkınabilir. Bu anlamda sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları  çok önemli. İlin yeni yatırımlar kazanması noktasında Elazığ TSO’nun girişimlerini takdirle karşılıyorum. Bu düşüncelerle nazik ziyaretiniz için tekrar teşekkür eder, teşekkür ederim” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 771 defa okundu.
Ekleme Tarihi :11.2.2016 16:44:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.