Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

CHP ELAZIĞ İL YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ile Merkez İlçe Başkanı Metin Çağlar, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek ilin çeşitli sorunlarıyla ilgili istişarede bulundular. Ziyarette Elazığ TSO Meclis Üyesi Kasım Çelik’te yer aldı.

CHP ÜLKEMİZİN ÖNEMLİ SİYASİ PARTİLERİNDEN BİRİDİR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, ziyarette yaptığı değerlendirmede CHP’nin Ülkemizin önemli siyasi partilerinden biri olduğunu ifade ederek, “Sayın İl Başkanım, Sayın İlçe Başkanım öncelikle nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Mecliste ana muhalefet partisi olarak yer alan ve ülkemizin kalkınma ve gelişmesi noktasında politikalar üreten, insan hakları, demokratikleşme ve terörle mücadele konuları başta olmak üzere dış politika ve Ülkemizin çağdaş dünyada hak ettiği yerde olması noktasında çok önemli çalışmaları, önerileri ve yetişmiş insan gücü olan CHP sivil toplum kuruluşlarına da çok büyük bir önem vermektedir. Bugün ilimizin sorunlarının istişare edilerek parti genel merkezine iletilmesi noktasında nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. CHP Genel Başkanımız Sayın Kılıçtaroğlu memleketimizin yetiştirmiş olduğu çok değerli bir bürokrat ve siyaset adamıdır. Kendilerinin Elazığ’a olan sevgilerini ve bakış açısını biliyoruz. Ben bu düşüncelerle parti çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyor, ilimizin her türlü sorunu için müşterek çalışma, üyelerimize ve halkımıza hizmet etme noktasında tüm siyasi partilere eşit mesafede olarak işbirliğine hazır olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ GÖRÜŞLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan’da değerlendirmesinde Başkan Alan’a teşekkür ederek, “Sayın Başkanım zaman ayırarak bizleri nazik karşılamanızdan ötürü bizler de teşekkür ediyoruz. Genel merkezimiz tarafından illerde özellikle Ticaret ve Sanayi Odalarının öncülüğünde sivil toplum kuruluşlarının görüş ve önerilerini alarak illerin öncelikli beklentilerini, sorunlarını ve çözüm önerilerini değerlendiriyoruz. Ziyaretimizin asıl sebebi budur. Elazığ’la ilgili düşüncelerinizi ve mevcut durumu sizlerle istişare ettikten sonra hazırlayacağımız raporumuzu Genel Merkezimize ulaştıracağız. İnşallah bölgemiz ve ilimiz açısından hayırlı bir çalışma olacaktır. Ben katkılarınız ve güzel temennileriniz için teşekkür ediyor, şahsınızda tüm Elazığ TSO camiasına saygılarımı sunuyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 830 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.2.2016 14:48:39
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.