Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ’I ORTAK AKILLA KALKINDIRACAĞIZ

Elazığ AK Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti. Başkan alan görüşmede ilin sorunlarıyla ilgili olarak, Elazığ’ın şanslı bir döneme girdiğine işaret ederek bu süreç içerisinde Elazığ’ın ortak akıl ile kalkınacağını ifade etti.

SORUNLARI İYİ BİLEN TEMSİLCİLERİMİZ MEVCUT… 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alan, Elazığ Ak Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı’nın Odayı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Sayın Vekilim, gerek seçimlerden önce, gerekse seçimler sonrası Odamızı çeşitli kez ziyaret ederek, bizlerle istişare etmiş ve görüşlerimizi almıştır. Kendilerine öncelikle bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Elazığ aslında çok şanslı bir döneme girmiş bulunuyor. Çünkü ilimizin 4 vekili de Elazığ TSO çatısı altında çeşitli görevlerde bulunmuş değerli arkadaşlarımızdır. Ben başka Sayın Vekilim Açıkkapı’ya ilimizin sorunlarıyla ilgili olarak burada bilgi vermeyi kendime zül addediyorum. Çünkü Sayın Vekilim bizlerden çok daha fazla ilin sorunları ve iş dünyasının beklentilerine vakıf bir insan. Kendilerinin de şahit olduğu gibi biz Oda olarak devletimizin en üst düzeyde temsil edildiği çeşitli toplantılarda ilimizin önceliklerini ifade ettik. Bunların başında Teşvik Yasası geliyor. Yarın Sayın Gümrük ve Ticaret Bakanımızı ağırlayacağız. Ona da inşallah durumu bir kez daha ifade edeceğiz.  Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizi Sayın Vekillerimiz, Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, Üniversitemiz ve STK’larla birlikte ortak akıl ile kalkındıracağımıza inanıyorum. Bu konuda Oda olarak biz tüm bu kurumlarımızla işbirliğine hazırız” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TSO İLİN LOKOMOTİF KURUMUDUR…

Elazığ Ak Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı’da Elazığ TSO çatısı altında olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Burada Sayın Başkanımın da olduğu bir dönemde 4 yıl boyunca Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi olarak görev yaptım. Dolayısı ile Elazığ TSO çatısı altında kendimi misafir değil ev sahibi olarak görüyorum. Sayın Başkanımız bizlere iltifat ettiler. Nazik düşünceleri için teşekkür ediyorum. Elazığ TSO ilin lokomotifidir. Çok değerli çalışmaları, raporları ve çözüm önerileri sunmaktadır. Bizim için bu çalışmalar çok önemli ve rehber niteliğindedir. Bu nedenle Elazığ TSO’nun tüm Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Biz birlikte rahmet olduğuna inanmış insanlarız. Sayın Başkanımızın ifade ettiği şekilde Elazığ’da bir birliktelik sağlamış durumdayız. Bunun meyvelerini inşallah en kısa sürede tüm halkımız görecektir. Ben bu düşüncelerle bizlere çok nazik bir şekilde ağırlayan Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar temenni ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 909 defa okundu.
Ekleme Tarihi :5.2.2016 16:39:52
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.