Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  




K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV




 

ELAZIĞ TSO’DAN TÜRKMENLERE İNSANİ YARDIM

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu karı ile Suriyeli Türkmenler için hazırlanan 200 adet gıda yardım paketi Suriye’ye ulaştırılmak üzere İHH Elazığ Şubesine teslim edildi…

DUYARSIZ KALMAMIZ SÖZ KONUSU DEĞİL…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede tüm kurum, kuruluş ve imkan sahiplerinin konuya duyarlı olmaya davet ederek, “Bugün hemen yanı başımızda kan bağımız ve akrabalık ilişkilerimiz olan başta Suriyeli Türkmenler olmak üzere o bölgede yaşayan tüm halklar yaşam mücadelesi vermektedir. İç savaşla birlikte, bir çok ülke  kirli bir savaşın içerisinde yer almakta, ancak en büyük mağduriyeti çocuklar, gençler, yaşlılar, kadınlara ve o bölgede yaşan tüm insanlar yaşamaktadır. Dünyanın gözü önünde gerçekleşen bu insanlık dramına hiçbir kurum, kuruluş ve imkan sahibinin seyirci kalmaması gerekmektedir. Konuyu Odamız Yönetim Kurulunda değerlendirerek, yaklaşık 25 kg.dan oluşan 200 adet yardım paketimiz Suriyeli Türkmenlere ulaştırılmak üzere İHH Elazığ Şubesine teslim edilmiştir. Başlatmış olduğumuz bu küçük yardım imkanlarımız ölçüsünde artarak devam edecektir. Yüce Allah (C.C.)’tan  en büyük dileğimiz bir an evvel bölgenin huzura kavuşarak ölümlerin, dramların ve acıların son bulmasıdır.

Bu düşüncelerle, İHH tarafından yapılan organizasyona tüm üyelerimizin ve vatandaşlarımızın imkanları ölçüsünde katkı sağlamasını bekler, yaşanan tüm acıların bir an evvel son bulmasını bir kez daha Yüca Allah (C.C.)’tan niyaz ederim” şeklinde konuştu.   

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 





Bu haber 981 defa okundu.
Ekleme Tarihi :28.1.2016 14:20:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©



Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counter



Mustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.