Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ MEDYA KURULUŞLARINDAN BAŞKAN ALAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Elazığ Basın İlan Kurumu İl Müdürlüğü ili birlikte Elazığ’da “Yerel Gazetemi Okuyorum” kampanyasını başlatan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’a, Elazığ Basın İlan Kurumu İl Müdürü Murat Yürekli ile Günışığı, Hâkimiyet, Fırat ve Haber Kent Gazeteleri imtiyaz sahibi ve yöneticileri teşekkür ziyaretinde bulundu.

ELAZIĞ MEDYASINDA YENİ DÖNEM

Ziyaret sırasında bir değerlendirmede bulunan Basın İlan Kurumu Elazığ İl Müdürü Murat Yürekli, Elazığ medyasında yeni bir dönemin başladığını belirterek, “Sayın Başkanım, kısa bir süre önce ilimizde yerel 12 gazete bir araya gelerek dört gazete altında birleşme kararı almışlardır. Bu birleşme hem sektörün gelişmesi ve hizmet kalitesinin yükseltilmesine hem de halkın çok daha dolu gazete okumalarına vesile olacaktır. Çatısı altında birleşme sağlanan dört gazetenin temsilcisiyle birlikte bugün sizleri makamınızda ziyaret ederek hem bu gelişme hakkında bilgi verme hem de Elazığ’da ‘Yerel Gazetemi Okuyorum’ kampanyasını başlattığınız için teşekkür etmek için buradayız. Kampanyamıza son olarak Elazığ Belediyesi ile Elazığ Valiliği de katılışlardır. Büyüyerek devam eden bu kampanya için sizlere teşekkürlerimizi bir kez daha sunuyoruz” dedi.

ELAZIĞ MEDYASININ HER ZAMAN YANINDAYIZ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,  “Fırat, Yeni Çağ, Hakimiyet ve Günışığı Gazetelerinin çok değerli imtiyaz sahibi ve yöneticileri sizleri bugün Odamızda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.

İlimizde günlük yayın yapan 12 gazetenin birleşme kararı alarak 4 gazete çatısı altında birleşmeleri ilimiz kalkınma ve gelişmesine ve medya sektörünün güçlenmesine ve çok daha etkili yayın yapılarak daha etkin hizmet verilmesine vesile olacaktır.

Ben öncelikle bu kararın sizlere ve ilimize hayırlar getirmesini diliyorum. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile ilimiz medya kuruluşları her zaman çok iyi diyalog ve işbirliği içerisinde ilimize hizmet vermişlerdir. Bu hizmetlerimiz bundan sonraki dönemde çok daha etkin şekilde devam edecektir. Başlatmış olduğumuz kampanyaya Valilik ve Belediyemiz tarafından verilen destek bizleri de mutlu etmiştir. Kampanyanın tüm STK’lar ve kurumlar tarafından devam ettirilmesini daha önce de ifade ettiğim gibi beklemekteyiz.

Ben bu düşüncelerle, medya sektöründe yaşanan bu önemli gelişmelerin sizlere ve ilimize hayırlar getirmesi temennisiyle nazik ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 947 defa okundu.
Ekleme Tarihi :15.1.2016 14:44:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.