Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 GENÇLERDEN BAŞKAN ALAN’A PLAKET

Anadolu Realist Gençlik Hareketi Derneği Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek gençlere desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

 

Derneğin Genel Başkanı Erhan Eğit ile yönetim kurulu üyeleri tarafından Başkan Alan ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan’a plaket ve etkinliklere katılımları nedeniyle hazırlanan sertifikaları verildi.

Başkan Alan, gençlerin ülkenin geleceği olduğunu ve ceddine yakışır bir neslin yetişmesinde kültürel erozyonlara karşı dinamik sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine ihtiyaç olduğunu söyledi. Başkan Alan, bu doğrultuda Realist Anadolu Gençlik Hareketi Derneği’nin kuruluş ilkeleri ve amaçlarının son derece anlamlı ve desteklenmeye değer olduğunu ifade ederek, Oda imkanları ölçüsünde bu desteklerinin gençlere devam edeceğini ifade etti.

Anadolu Realist Gençlik Hareketi Derneği Başkanı Erhan Eğit de Başkan Alan ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akan’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek amaçlarının, Ülkenin doğusu ile batısında yaşayan gençler arasında köprüler oluşturmak olduğunu söyledi.

Eğit, değerlendirmesinde, “Gerçekçi ve yansız fikirler sunarak sonuç elde etmeyi amaçlayan, tarihine, toplumuna ve ahlaki değerlerine bağlı bir gençlik, toplumun yapı taşlarından biridir. Toplumun gelişimine katkı sağlayabilecek fikirler sunabilecek iken henüz kabuğunu kıramayan ve fikirlerini sadece fısıldayan gençliğin varlığı günümüzde de söz konusudur. Derneğimiz bu doğrultuda ulusal alanda gençlerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunların çözümüne yönelik politikalar geliştirip, bu politikaların uygun usullerle hayata geçirilmesi doğrultusunda hareket etmektedir. Kuruluşumuzdan bu güne bizlere kapılarını sürekli açık tutan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın İdris Alan ve Yönetim Kurulu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1114 defa okundu.
Ekleme Tarihi :14.1.2016 11:18:37
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.