Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN ZİYARETLERİ KABUL ETTİ

Başkan Alan; Albay Sezai Kacar, İşdünyası temsilcilerinden Ümit Kacar, Cengiz Bayram ve Akgün Otel Yöneticileriyle başkanlık makamında görüşme yaptı.

 

ALBAY KACAR VE İŞADAMI KACAR İLE GÖRÜŞME

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Albay Sezai Kacar ile Elazığ Sanayi Sitesi esnaflarından Ümit Kacar’ı makamında kabul etti. Ziyarette Elazığ ekonomi ve sanayisi ile ilgili değerlendirmelerle ilin sorunları hakkında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Başkan Alan, Albay Kacar ve Elazığ TSO Üyesi Ümit Kacar’a ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

AKGÜN OTEL ELAZIĞ’A ÖNEMLİ HİZMETLER VERMEKTEDİR

Başkan Alan ikinci görüşmesini Elazığ Akgün Oteli yöneticileri Figen Çiçek ve Perihan Akmeşe ile yaptı. Çiçek ve Akmeşe Akgün Otel’in Elazığ’da kurulduğu günden itibaren bugüne kadar Elazığ TSO’nun hep destek verdiğini belirterek  Başkan Alan’a teşekkür ettiler.

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Akgün ailesi  Elazığ’ın konaklama anlamında en büyük sorun yaşadığı ve bu alana kimsenin yatırım yapmaya cesaret edemediği bir dönemde çok önemli bir yatırım yaparak Elazığ imajına olumlu katı sağlamış ve uzun yıllar boyunca bu eksikliğin giderilmesine öncülük etmişlerdir. Ben şahsınızda bir kez daha Akgün ailesine teşekkür ediyor, hakkın rahmetine kavuşmuş olan değerli Akgün ailesi büyüklerini bir kez daha rahmetle anıyorum” dedi.

İŞADAMI BAYRAM’IN ZİYARETİ

Başkan Alan, ziyaretler kapsamında Şems Grup İnşaat yetkilisi Cengiz Bayram’la da makamında bir görüşme yaptı. Alan, İşadamı Bayram’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ilimiz ve ülkemiz ekonomisine sağlamış oldukları katkılar nedeniyle teşekkür etti. Şems Grup İnşaat yetkilisi Cengiz Bayram da, Başkan Alan’a gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür etti.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1938 defa okundu.
Ekleme Tarihi :13.1.2016 16:16:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.