Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

EMLAKÇILAR ODA BAŞKANLIĞINDAN ALAN’A ZİYARET

Elazığ Emlakcılar Odası eski Başkanı Mehmet Kıran ile yeni başkan Hakan Albayrak, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, emlak sektörü hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Elazığ Emlakcılar eski Oda Başkanı Mehmet Kıran, uzun yıllardan beri sürdürmüş olduğu görevini  yapılan seçimle Hakan Albayrak’a devrettiğini belirterek, “Elazığ Emlakcılar Odası olarak uzun yıllardan beri Elazığ halkına hizmet vermeye ve sektörün kurumsallaşmasına özen göstererek bugünlere getirdik. Sayın Hakan Albayrak kardeşimizle yine aynı Yönetim Kurulunda yer alarak hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Sektörün kalite standartlarını yükselterek, halkımıza güven ve huzur içerisinde hizmet vermesi noktasında bugün Odamız çok güvenilir bir noktaya gelmiştir. Vatandaşlarımızın emlakla ilgili tüm işlemlerinde hizmet aldıkları işyerinin özellikle Odamıza kayıt belgesini sorgulamaları kendilerinin yararına olacaktır. Ben hizmet dönemimiz içerisinde bizlerle sürekli işbirliği içerisinde olan ve desteklerini esirgemeyen Elazığ TSO’ya ve Sayın Başkanımız İdris Alan beye teşekkür ediyorum” dedi.

Hedefimiz Üyelerimize ve Halkımıza Hizmettir

Başkan Alan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sivil toplum kuruluşları olarak ortak hedefimiz öncelikle üyelerimize, ilimize ve halkımıza hizmet vermektir. Bu hizmeti sunarken tüm sivil toplum kuruluşlarının işbirliği ve istişare içinde olması çok büyük önem taşıyor. Tek başına çok dar bir kitleyi temsil eden yada sesi az çıkan STK’larımızın birlikteliği bir çığ gibi etki yaratmaktadır. İlimizin kronikleşmiş sorunlarının çözümünde ve ilin kalkınma ve gelişmesinde bugün istenilen yerde olmayışımızın belki de en önemli etkeni bu olmuştur. Biz bu nedenle Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm STK’larımızla birlikte hareket ederek ilimize ve halkımıza en etkili hizmeti vermek istiyoruz. Bu nedenle bize gelen tüm işbirliği ve proje önerilerine hep sıcak baktık. Bundan sonrada aynı bakış açısıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz.

Bu vesile ile, ziyaretiniz için teşekkür ediyor, Elazığ Emlakcılar Odasındaki yeni dönemin hayırlı olmasını Yüce Allah (C.C.)’tan niyaz eder, başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1511 defa okundu.
Ekleme Tarihi :4.1.2016 14:51:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.