Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ BÖLGEDE ÖRNEK ŞEHİR OLACAKTIR…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ederek, Belediye çalışmaları ve hizmetleri için teşekkür ederek başarılar diledi.

Elazığ Belediyesi İlin Her Alanda Lokomotifidir…

Başkan Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede, Elazığ Belediyesi’nin ilin kalkınma ve gelişmesinde lokomotif olduğunu belirterek, “Sayın Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz Beyefendi, Oda başkanlığına seçilmemizin ardından bizleri ziyaret ederek başarı mesajlarını iletmişlerdir. Bugün aslında bir iadeyi ziyaret kapsamında buradayım. Ülkemizde yaşanan seçim süreçleri, yoğun iş temposu ve programlarımızın uymaması nedeniyle maalesef ziyaretimizi bugüne bırakmak zorunda kaldık. Elazığ Belediyesi ilimizin kalkınma ve gelişmesinde ve modern şehircilikte ilin lokomotif kurumudur. Biz Oda olarak her zaman Sayın Başkanımızın yanındayız. İlimizin başta trafik yoğunluğunun azaltılması noktasındaki radikal kararları, bazı iş kollarını il dışındaki modern alanlara taşımaları, ilin yeni sanayi alanlarına kavuşması için Elazığ’ın 1/100.000 ölçekli yeni imar planı çalışmaları, modern ve Elazığ’a yakışır sosyal alan çalışmaları bu şehrin modern imajına katkı sağlayacak ve Elazığ bulunduğu coğrafyada gıpta ile bakılan bir il olacaktır. Ben bu anlamda Sayın Başkanımıza kurumlar arası işbirliği ve diyalogu esas alarak yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyorum. 2016 yılı bu anlamda Elazığ için çok büyük önem taşıyor. Güçlü bir hükümetin varlığı, ilimize değer katmak isteyen Sayın Valimizin iyi niyetli girişimleri, Sayın Milletvekillerimizin gayretleri ve Sayın Belediye Başkanımızın varlığı bu anlamda bizleri umutlandırmaktadır. Geçtiğimiz hafta içerisinde Başbakan Yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek’i, Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent Tüfenkci’yi ve Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz’ı şehrimiz adıma ilimize davet ettim. İnşallah bu ziyaretlerde yapılacak olan istişare toplantılarında ilimiz için önemli kararlarlar alınacaktır. Ev sahipliği noktasında Sayın Belediye Başkanımızla birlikte programı şekillendireceğiz. Bu düşüncelerle Sayın Başkanımıza gösterdiği ilgi için teşekkür ediyor,  Mevlit Kandillerini kutluyorum” dedi.

Elazığ’ı Elbirliğiyle Kalkındıracağız…

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da Başkan Alan’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Sayın Başkanım nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Elazığ’ı her zaman ifade ettiğim gibi istişare ve tüm kurum kuruluş ve sivil toplum örgütlerimizin katılımı ile oluşturulacak ortak akıl ile yöneteceğiz. Hizmet dönemimiz içerisinde hep bu prensiple hareket ettik. Hizmetlerin toplum tarafından kabul görmesi ve desteklenmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilimiz için çok önemli bir kurumdur. Sayın Başkanın, İlimiz açısından önemli olan her konudaki girişimi ve gayretlerini biz Belediye olarak desteklemeye devam edeceğiz. Bu anlamda Sayın Bakanların Elazığ programlarını Elazığ TSO ile birlikte yapmaktan büyük mutluluk duyacağız. Elazığ’ın kalkınması, gelişmesi ve işsizlik sorunun çözümü özel sektör girişimleriyle ancak mümkündür. Belediye Başkanı olarak bir kez daha altını çizerek söylüyorum kapımız 24 saat iş dünyasına açıktır. Elazığ’ı hep birlikte ancak bir yerlere taşıyabiliriz. Ben bu düşüncelerle, Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, tüm iş dünyasının Mevlit Kandilini kutluyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 802 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.12.2015 13:16:12
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.