Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZIĞ SAĞLIK SEKTÖRÜNDE MARKA ŞEHİRDİR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Anadolu Hastanesini ziyaret ederek, Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerlisoy ile görüştü. Görüşmede Şekerlisoy hastaneye yapılan yatırılar hakkında detaylı bilgiler verirken, Başkan Alan, Elazığ’ın özel sektör yatırımlarıyla sağlıkta marka şehir olacağını ifade etti.

6 Trilyonluk Yatırım Elazığ Halkına Helal Olsun…

Başkan Alan’a ziyareti için teşekkür eden Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şekerlisoy, yapılan yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgiler verdi. Şekerlisoy konuşmasında, “Sayın Başkanım öncelikle nazik ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Anadolu Hastanesi’ne çok kısa bir süre içerisinde altyapı, personel ve yeni üniteler ile modern cihazlar noktasında yaklaşık 6 Trilyon Liralık bir yatırım yaptık. Bu yatırımımız boşa gitse bile Elazığ’a ve Elazığ halkına helal olsun diyoruz. Çünkü biz bu parayı zaten bu şehirden kazanmıştık ve yine bu şehre yatırım olarak geri verdik. Şu an Hastanemizde yaklaşık 220 kişi istihdam ediliyor. Bu sayının artması için yatırımlarımızı devam ettiriyoruz.

Tüm bunlarla birlikte yetişkin yoğun bakımda aynı anda 8 hastaya diyaliz hizmeti veren Ankara’nın doğusundaki tek hastaneyiz. Tomografi ve Anjiyografi hizmetini ise 15 saniye gibi rekor bir sürede vermekte ve hastalarımızın ve yakınlarının mağduriyetini asgariye indirmekteyiz. Tüm yatırımlarımızın karşılığını halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgiyle alıyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Özel Sektöre Teşekkürlerimizi Sunuyoruz…

Başkan Alan’da, Şekerlisoy ve tüm hastane yönetimine Elazığ’a yatırımları nedeniyle teşekkür ederek, “Sayın Hocam, Elazığ her alanda ancak özel sektör yatırımlarının gelmesiyle kalkınıp gelişebilir. Turizm sektöründe özellikle son yıllarda çok değerli işadamlarımızın önemli yatırımlarıyla Elazığ bu alanda çok önemli bir noktaya geldi. Turizm sektöründeki bu yatırımlar aslında sağlık sektörünün de önemli bir parçası. Bu nedenle sizin gibi sağlık sektörüne önemli yatırımlar yapan ve sadece Elazığ’a değil bölgeye ve yakın gelecekte komşu ülkelere de ilimiz bu alanda hizmet verecektir. Elazığ’ın marka değerini yükseltecek olan bu tür yatırımların Elazığ’a kazandırılmasında öncülük ettiğiniz için Odam ve şahsım adına sizleri kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1016 defa okundu.
Ekleme Tarihi :22.12.2015 09:42:07
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.