Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 EMNİYET TEDBİRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Kış ayları ile birlikte olumsuz hava koşullarından kaynaklanan karayolu ulaşımında yaşanacak olumsuzlukların ortadan kaldırılması konusunda kurum, kuruluş ve STK temsilcileri Vali Yardımcısı Zekeriya Göker başkanlığında Elazığ TSO Meclis Salonunda bir araya geldiler.

HEDEF ULAŞIMDA EN AZ SORUNLA VATANDAŞA HİZMET

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Zekeriya Göker, İçişleri Bakanlığı’nın ilgili genelgesi doğrultusunda toplantının yapıldığını belirterek, “Sayın katılımcılar, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelge doğrultusunda illerde Valiler ilçelerde ise kaymakamların öncülüğünde, kış mevsiminin başlaması nedeniyle olumsuz hava koşullarından kaynaklanan karayolu ulaşımında yaşanacak olumsuzlukların engellenmesi, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliklerinin korunması, huzur ve güven içinde seyahat etmelerini temin için bugün burada toplanmış bulunuyoruz. Alınacak tedbirlerle ilgili olarak görev bölümü yaparak vatandaşımızın en az sorunla bu hizmet almasını hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Toplantıda kurum ve kuruluşların yönetici ve temsilcileri konu hakkındaki görüş ve önerilerini belirterek, yapılan  görev bölümünün ardından toplantı sona erdi.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 938 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.12.2015 10:56:16
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.