Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ZİYARETİ

Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer İçmeli ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

ELAZIĞ KÜLTÜR HAYATININ GELİŞMESİNE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçmeli, ilin zengin kültür ve geleneklerini yaşatmayı ve gelecek nesillere aktarmayı hedefleyen derneklerinin, bireysel ve ELFED çatısı altında önemli çalışmalar yaptığını söyledi.

Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Elazığ’da ilin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesi ve kalkınmasını sağlayacak önemli kurum ve kuruluşları ziyaret ettiklerini ifade eden İçmeli, “Bu amaçla bugün Sayın Başkanımız İdris Alan beyi makamında yönetim kurulu üyelerimizle ziyaret ediyoruz. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ilimizin her alandaki çalışmalarına ve girişimlerine destek veriyor ve katılımı ile güç sağlıyor. Biz bu düşüncelerle Sayın Başkana ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyoruz. Dernek olarak bundan sonra da Elazığ TSO ile birlikte şehrimize katkı sağlamak istiyoruz. Sayın Başkanımıza bugün bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ÇOK ETKİLİ BİR GÜÇTÜR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’da, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer İçmeli ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. Başkan Alan, ziyarette yaptığı değerlendirmede sivil toplumun önemi üzerinde durarak, “İlimizin sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda kalkınma ve gelişmesi için sivil toplum kuruluşlarımızın son derece önemli olduğuna ve çok etkili bir güç olduğuna inanıyoruz. Elazığ bu anlamda aslında şanslı bir il. Özellikle ülkemizin büyük kentlerinde başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara, Adana, Konya, Bursa ve bir çok kentte Elazığ derneklerimiz mevcut. Bu derneklerimiz ilimizin kültür hayatının yaşaması ve gurbetteki Elazığlıların bir araya gelmesinde çok önemli etkinlikler ve faaliyetler yapıyorlar. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak zamanımız ve şartların uyması halinde bunlara destek ve katılım sağlıyoruz. Müşterek uyguladığımız projelerimiz de mevcut. İnşallah bu organizasyonlarımız ve çalışmalarımız tüm derneklerle hatta çok sayıda derneğin bir araya gelmesiyle 2016 yılında daha etkili şekilde devam edecektir. Ben de bu düşüncelerle, ziyaretiniz için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamı dileklerimle tüm gurbetteki Elazığlılara sizlerin aracılığı ile selamlarımı sunuyor, yeni yıllarını kutluyorum” dedi.

 ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 763 defa okundu.
Ekleme Tarihi :21.12.2015 10:03:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.