Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

AYAZ’DAN ELAZIĞ TSO’YA İADEYİ ZİYARET

Yazıkonak Belediyesi Meclis Üyeleri tarafından 2015 Kasım ayı içerisinde Belediye Başkanlığına seçilen Aydın Ayaz, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı, makamında ziyaret ederek iadeyi ziyarette bulundu.

Sivil Toplum Kuruluşlarının Desteğini Önemsiyoruz

Ayaz burada yaptığı değerlendirmede, “Kasım ayı içerisinde Belediye Meclis Üyelerimizin teveccühü ile Yazıkonak Belediye Başkanlığı görevine seçilmemin ve göreve başlamamın ardından bizleri ilk ziyaret ederek, destek ve başarı mesajlarını ileten Sayın Başkanımız İdris Alan’a bugün ideyi ziyarette bulunmak amacıyla buradayım. Elazığ’ın en güçlü sivil toplum kuruluşu olan Elazığ TSO’nun Sayın Başkanının destek ve güzel temennilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Beldemiz ve ilimiz için tüm kurum kuruş ve sivil toplum örgütlerimizin müşterekliği ile ancak başarılı olabileceğimizi biliyoruz. Biz yerel yöneticiler olarak bu desteği önemsiyoruz. Bu düşüncelerle bir kez daha teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Ayaz Başarılı Çalışmalar Yapacaktır

Yazıkonak Belediye Başkanı Ayaz’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alan da; genç, dinamik ve azimli yapısı ile Ayaz’ın başarılı çalışmalara imza atacağına inancının tam olduğunu söyledi. Alan değerlendirmesinde, “Yazıkonak Belediyemizde Belediye Başkanlığı görevine seçilen çok değerli kardeşim Aydın Ayaz, ilimizin sanayi bölgesi olan Yazıkonak’a azimli, dinamik ve girişimci kimliğiyle önemli hizmetler yapacaktır. Biz Oda olarak kendileriyle her zaman işbirliğine hazırız. Ben bu vesile ile Sayın Başkanımıza bir kez daha başarılar diliyor, nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 793 defa okundu.
Ekleme Tarihi :17.12.2015 14:28:55
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.