Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
  

İŞ DÜNYASI İÇİN BANKACILIK HİZMETLERİ ÖNEM TAŞIYOR

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Bölge Müdürü Remzi Güneş, Banka Yöneticisi M.Lütfü Ünalan ve  Elazığ Şube Müdürü Tolga Gülgel, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette bir değerlendirme yapan Başkan Alan, Bankacılık hizmetlerinin iş dünyası için önemli olduğunun altını çizdi.

ELAZIĞ İŞ DÜNYASININ YANINDAYIZ

Ziyarette bir değerlendirme yapan Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. Bölge Müdürü Remzi Güneş, Elazığ TSO ile daha önce imzalanmış olan protokol kuralları çerçevesinde Elazığ iş dünyasına katkılarının ve desteklerinin devam ettiğini söyledi. Güneş, Başkan Alan’a gösterdiği ilgi için teşekkür ederek, “Sayın Başkanım bugün bizleri Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında ağırladığınız ve ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bankamız ve Elazığ TSO arasında daha önce imzalanmış olan protokol kuralları çerçevesinde biz iş dünyasına tüm bankacılık hizmetlerini aksatmadan sunmanın gayreti içerisindeyiz. Bu süre içerisinde bizlere vermiş olduğunuz destekten ötürü sizlere ve tüm Elazığ iş dünyasına teşekkür ediyorum” dedi.

 

BANKALAR İŞ DÜNYASININ ÖNEMLİ BİR PARÇASIDIR

Albaraka Türk Bölge Müdürü Remzi Güneş ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Alan, “Sayın Bölge Müdürüm, nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Biz Oda yönetimi olarak öncelikle temsil etmiş olduğumuz kitlenin her konuda olduğu gibi çok önemli bir husus olan bankacılık hizmetlerinden de en üst düzeyde hizmet almasını istiyoruz. Malumunuz olduğu üzere iş dünyasını bankacılık ve finans sektöründen, yada finans sektörünü iş dünyasından ayırma şansımız yok. Bu sektörler birbirlerini tamamlayan et ve tırnak gibidirler. Biz zor ekonomik şartlarda yada kriz ortamlarında finans sektörünün iş dünyasının yanında olmasını ve desteklerini esirgememesini öncelikle istiyoruz. Ancak bu konuda maalesef finans sektörü önce kendini garantiye almayı hep ön planda tuttuğu için zaman zaman sıkıntılar yaşanıyor. Bankaların özellikle doğudaki işletmeler ile batıdaki işletmelere bakış açısı arasında farklılıklar bulunuyor. Teminat noktasında da yine doğu ve batı arasında maalesef bizim aleyhimize işleyen bir süreç yaşanıyor.  Bu konular en üst perdeden her platformda dile getiriliyor. Ancak çözüm noktasında sorunlar devam ediyor. Elazığ iş dünyası bölgede borcuna en sadık olan illerin başında geliyor. Burada batık kredi hususu diğer kentlere göre çok azdır. Tüm bunların göz önüne alınarak Elazığ iş dünyasına yeni bir bakış açısı getirilmesini sizlerden özellikle istirham ediyoruz. Bu düşüncelerle iş dünyamıza destek ve katkılarınız için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 884 defa okundu.
Ekleme Tarihi :16.12.2015 10:37:18
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.