Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO’DAKİ BASIN STANDLARI İLGİ GÖRÜYOR

22 Ekim 2015 tarihinde Elazığ TSO ile Elazığ Basın İlan Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğinde başlatılan “Yerel Gazetemi Okuyorum” projesi kapsamında Elazığ TSO’da iki ayrı noktada oluşturulan  yerel gazete stantları yoğun ilgi görüyor.

Alan: Kampanyanın İl Genelinde Yaygınlaştırılmasını Bekliyoruz

22 Ekim 2015 tarihinde Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ Basın İlan Kurumu İl Müdürü Murat Yürekli, Elazığ’da yayın yapan medya kuruluşlarının temsilcileri ile Medya Cemiyetlerinin katılımı ile başlatılan “Yerel Gazetemi Okuyorum” projesini değerlendiren Başkan Alan, kampanyanın il genelinde yaygınlaştırılmasını beklediklerini söyledi. Alan değerlendirmesinde, “Yaklaşık 40 gün önce Elazığ Basın İlan Kurumu İl Müdürümüz ve ilimizdeki medya temsilcilerinin katılımı ile Odamızda başlatmış olduğumuz kampanyamızın ilgi görmesi bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.  Odamızı herhangi bir vesile ile ziyaret eden üyelerimizle diğer vatandaşlarımızın yerel gazete stantlarımızı incelemesi ve yerel gazeteleri okuması projemizin öncelikli hedefidir. Çünkü yerel bilincin oluşturularak kamu oyu baskısı ancak bu şekilde tesis ediliyor. İlin kalkınma ve gelişmesinde yerel medya bu anlamda çok önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle çok büyük emek ve bütçelerle oluşturulan medyamıza küçük katkılarla destek olunması gerektiğine inanıyorum. Odamızda başlatılan bu örnek kampanyanın tüm sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları, AVM’ler, hastane, otel, havalimanı, turizm işletmeleri gibi ziyaretçi sayısının yüksek olduğu tüm alanlarda yaygınlaşmasını bekliyoruz. Yerel medyanın desteklenmesi, yerel bilincin yaygınlaştırılması ve sahiplenilmesini de beraberinde getirecektir. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak medya kuruluşlarımıza desteğimiz imkanlar ölçüsünde devam edecektir” dedi.

Elazığ TSO’ya Teşekkür

Yerel medya stantlarını Elazığ TSO’ya her geldiklerinde incelediklerini belirten Elazığ TSO Üyeleri ve diğer ziyaretçiler verilen hizmet için teşekkür ederek, uygulamanın şehrin çok geniş bir alanında yaygınlaştırılması ve her gidilen ortamda Elazığ TSO’daki, uygulamayı görmek istediklerini belirttiler.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 2342 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.12.2015 12:05:27
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.