Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ ELAZIĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar ile Ejder Açıkkapı, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve parti yöneticileri Elazığ TSO’yu ziyaret ederek, Başkan Alan ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldiler. 

Elazığ TSO Meclis Salonunda yapılan toplantıya Ak Parti Milletvekilleri Av. Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Küçükay, Yönetim Kurulu Üyeleri Necmettin Kubilay, Tevfik Özlü ve F.Ahmet Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile partililer katıldılar.

Alan: Elazığ Şanslı Bir Dönem Yakalamıştır

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ’ın şanslı bir dönem yakaladığına işaret ederek, “Tek başına güçlü bir hükümet kurulması yetkisini alan Ak Partiye Elazığ dört veril vermiştir.

Vekillerimizin dördü de Elazığ TSO çatısı altında bir çok kademede görev yapmış arkadaşlarımızdır. Elazığ’ın sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bilmektedirler. Bu konuları yeniden uzun uzun konuşma gereği duymuyorum. Çünkü, Sayın Vekillerimiz ilimizin sorunlarını bizden çok daha iyi biliyorlar. Kendileri de iş dünyasının içinden gelen insanlar olduğu için, ilimizin önündeki engeller ve iş dünyasının taleplerine hakimdirler. Ayrıca, Sayın Ömer Serdar ve diğer milletvekillerimizin hükümet üyeleri ve bakanlarımızla çok eskiye dayanan ve üst düzey yakın ilişkileri bulunmaktadır.

Elazığ adına çok şanslı bir dönem yakaladığımıza inanıyorum. Allah’ın izniyle Elazığ tarihinde görmediği hizmetleri bu dönem alacaktır. Ben bu düşüncelerle, Sayın Vekillerimizi Odamızda ağırlamaktan şahsım ve Odam adına duyduğum memnuniyeti ifade ediyor, 64 hükümetin ve yeni yasama döneminin ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisiyle, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

Açıkkapı: Elazığ Birlik ve Birliktelikle Önemli Hizmetler Alacaktır

Ak Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı’da konuşmasında Elazığ TSO’nun bir ferdi olmaktan duyduğu memnuniyeti ve gururu belirterek, “Elazığ TSO çatısı altında Meclis Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak hizmet yapmış olmak ve bu şehre hizmet etmiş olmaktan duyduğum büyük gururu ve mutluluğu öncelikle paylaşmak istiyorum. Biz sivil toplumun önemine inanan ve şehrin en önemli dinamiğinin Elazığ TSO ve ilimizdeki diğer sivil toplum kuruluşları olduğunu biliyoruz.

Biz bu dinamiklerin bizlerin arkasında olduğu bilinciyle ve onların desteği ile bu dönemde Elazığ’a birlik ve beraberlik içerisinde önemli hizmetler getireceğimize inanıyoruz. Sayın Başkana ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve destekler için teşekkür ediyorum. Ben de yeni dönemin hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Serdar: Elazığ Önemli Kurullarda Temsil Ediliyor

Milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Av. Ömer Serdar’da değerlendirmesinde Ak Parti Elazığ Milletvekillerinin önemli kurullarda görev aldığını belirterek, “ Milletvekilimiz Sayın Tahir Öztürk kısa adı KİT olan Kamu İktisadi Teşekkülleri Komisyonunda, Milletvekilimiz Sayın Metin Bulut Sanayi Komisyonunda, Milletvekilimiz Sayın Ejder Açıkkapı Plan ve Bütçe Komisyonunda görev almışlardır. Ekonomi ve sanayi anlamında çok önemli komisyonlarda Elazığ temsil edilmektedir. Sayın Başbakanımız tarafından 64. Hükümet Programı okunmuş ve TBMM’de onaylanmıştır. Şimdi geçici bütçe üzerinde iş dünyasının ve tüm halkımızın beklediği ilk 100 gündeki reformların yapılaması için çalışıyoruz. Ancak, nihai bütçenin onaylanması ve bununla birlikte yeni anayasanın onaylanması konularında Sayın Başbakanımız muhalefet parti liderleriyle görüşmeler yapacak ve bu konuyla ilgili çalışmalar başlatılmıştır. Sayın Başkanımız tarafından seçimler öncesi verilen çeşitli sorunlarla ilgili dosyamız elimizde mevcut bu dosyada yer alan konuları yine Elazığ TSO ve ilimizdeki diğer sivil toplum kuruluşlarımızın da desteği ile kısa sürede hayata geçirmek istiyoruz. Bu konuda Milletvekili arkadaşlarımızla sürekli iletişim ve istişare halindeyiz. Ben bu düşüncelerle, bizleri bugün Elazığ TSO çatısı altında ağırlayan ve her zaman desteklerini esirgemeyen Sayın Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor, 64. Hükümetin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1143 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.12.2015 14:55:09
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.