Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
PLASTİK SEKTÖRÜ GELİŞİM TOPLANTISI

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Fırat Kalkınma Ajansı işbirliğinde ‘Plastik Sektörü Gelişim Toplantısı” Elazığ TSO Meclis Salonunda PETKİM ve bölgedeki sektör temsilcilerinin katılımı ile yapıldı.

Toplantıya Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Fırat Kalkınma Ajansı  Genel Sekreteri Mesut Öztop, PETKİM Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Dr. Mevlüt Çetinkaya, F.Ü. Öğretim Üyeleri, Elazığ ve bölge illerinden gelen sektör temsilcileri katıldı.

 

Alan: Elazığ Plastik Sektöründe Bölgenin En Önemli İli Konumundadır

Toplantının açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ’ın plastik sektöründe önemli bir tecrübeye sahip olduğunu ifade ederek, “Fırat Kalkınma Ajansı Elazığ Destek Ofisinin koordinasyonunda, Odamız ve Fırat Kalkınma Ajansı işbirliğinde bugün Odamızda yapılan “Plastik Sektörü Gelişim Toplantısı” hoş geldiniz diyor, sizleri ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Plastik sektöründe Elazığ bölgenin en deneyimli ve yatırımlar noktasında da en başta gelen ili konumundadır. Bugün yapılacak olan toplantıda, sektörün Dünyadaki ve Türkiye’deki yeri ve gelişmeler, teknolojik yenilikler ve beklentiler ele alınacaktır. Sektörün duayeni olan PETKİM temsilcisinin katılımı ve siz değerli sektör temsilcileriyle birlikte bu toplantı sonrasında sektörün geleceğine ilişkin önemli bir noktaya gelineceğine inanıyorum. Bu düşüncelerle; toplantının sektörün geleceği açısından yararlı olması temennisiyle, başta il dışından gelen misafirimiz olmak üzere, tüm katılımcılara en derin saygılarımı sunarım” dedi.

Öztop: Bölgedeki Tüm Sektörlerin Gelişmesine Katkı Sağlıyoruz

FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan’a işbirliği ve desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “Elazığ TSO’nun ev sahipliğinde ve desteleriyle bugün Elazığ ve bölge illeri için önemli bir yatırım alanı olan plastik sektörünü değerlendireceğiz. Ajans olarak bölgemizdeki tüm sektörleri mercek altına alarak gelecek açısından bir projeksiyon oluşturmak istiyoruz. Bugün sektörün duayeni olan PETKİM temsilcimizin katılımı ile bu toplantımızı gerçekleştireceğiz. Elazığ’dan ve bölge illerimizden gelen sektör temsilcilerimizle karşılıklı olarak  sektörün mevcut durumunu değerlendirerek önemli bir sonuca ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Çetinkaya Sektörü Değerlendirdi

Değerlendirme toplantısında PETKİM Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Dr. Mevlüt Çetinkaya, bir sunum yaparak plastik sektörünün dünyadaki ve Türkiye’deki mevcut durumunu ve gelecek beklentileriyle ilgili detaylı bir sunum yaptı. Sektörün dünya pazarı ve ticaretinde önemli bir yer aldığını belirten Çetinkaya, PETKİM’in sektörün gelişmesi noktasında çok önemli yatırımlar yaptığını söyledi. Toplantı, sektör temsilcilerinin soru ve cevap bölümü ile son buldu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 818 defa okundu.
Ekleme Tarihi :27.11.2015 15:59:53
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.