Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 64. HÜKÜMETTEN ÖNCELİKLİ BEKLENTİMİZ REFORMLARA ODAKLANMASIDIR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan Yeni Bakanlar Kurulu'na ilişkin yaptığı açıklamada, güçlü tek parti iktidarının sandıktan çıkmasının istikrar, huzur ve güvenin daha da güçlenmesi açısından büyük bir fırsat olduğunu ifade ederek kurulan 64. Hükümete başarılar diledi.

Başkan Alan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  “Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan 64. Hükümetin hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Ülkemize faydalı hizmetlerde bulunmalarını temenni ediyoruz.

 Başta Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu olmak üzere yeni hükümette görev yapacak sayın bakanları kutluyor ve başarılar diliyorum.

1 Kasım seçimlerinden çıkan siyasi istikrarla birlikte yoğun seçim gündemini artık geride bıraktık. Güçlü tek parti iktidarının sandıktan çıkması, istikrar, huzur ve güvenin daha da güçlenmesi açısından büyük bir fırsattır.

 Yeni hükümetimizin bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğine, ekonomiye ve reform sürecine odaklanacağına inanıyorum. Şimdi ülkemiz için hep birlikte çalışma zamanıdır. Ülkemiz özellikle son 3 yılını büyük kayıplarla geride bırakmıştır. Ülkemizin 2023 vizyonuna yakışır, toplumun her alanda kalkınma ve gelişmesi, bölgeler arası kalkınmışlık farklılıklarının ortadan kaldırılması, işsizlikle mücadele, ileri teknoloji üretimi, kaynakların ekonomiye kazandırılması, dünya ile rekabet edebilecek ortamın oluşturulması için TOBB öncülüğünde 11 ana başlıktan oluşan toplam 17 sayfalık reform paketimizi Sayın Başbakanımıza kısa bir süre önce takdim etmiştik. Ülkemize çağ atlatacak olan bu reformların 64. Hükümet tarafından bir an evvel hayata geçirilmesini bekliyoruz.

 Elazığ iş dünyası olarak, başta Sayın Başbakanımız olmak üzere tüm Bakanlar Kurulu üyelerimizle, milletvekillerimizle 2023 için koyduğumuz ekonomik ve sosyal hedeflere ulaşabilmek için yoğun bir mesai harcamaya hazırız. Bu düşüncelerle 64. Hükümetin başarılı olmasını diliyor, saygılar sunuyorum” dedi. 

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 797 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.11.2015 11:29:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.