Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN, AYAZ’A TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU

Yazıkonak Belediye Başkanlığı’na seçilen Aydın Ayaz’ı makamında ziyaret eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Ayaz’a başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Elazığ Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ile Yazıkonak Belediye Başkanı Aydın Ayaz’ı makamında ziyaret eden Başkan Alan, Ayaz’ın genç, dinamik ve azimli yapısı ile başta başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını söyledi. Alan değerlendirmesinde, “Yazıkonak belediyemizde Belediye Meclis Üyelerinin oy çokluğu ile Belediye Başkanlığı görevine seçilen çok değerli kardeşim Aydın Ayaz, ilimizin sanayi bölgesi olan Yazıkonak’a azimli, dinamik ve girişimci kimliğiyle önemli hizmetler yapacağına inancımız tamdır. Biz Oda olarak kendileriyle her zaman işbirliğine hazırız. Şoförler Odası Başkanımız Sayın Şevket Toraman beyle hayırlı olsun ziyaretini gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreç içerisinde inşallah çok güzel çalışmalarda müşterek hareket etme fırsatımız da olacaktır” dedi.

Yazıkonak beldesinin Meclis Üyeleri tarafından seçilen yeni Belediye Başkanı Aydın Ayaz’da, Başka Alan ve Toraman’a teşekkür ederek, “Elazığ’ın en güçlü sivil toplum kuruluşlarının destek ve güzel temennilerine teşekkür ediyorum. Beldemiz ve ilimiz için tüm kurum kuruş ve sivil toplum örgütlerimizin müşterekliği başarıyı getiriyor. Biz yerel yöneticiler olarak bu desteği önemsiyoruz. Nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1021 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.11.2015 14:10:56
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.