Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 CHP TÜRK DEMOKRASİSİNİN TEMEL TAŞIDIR

CHP Genel Başkanı Başdanışmanı ve Elazığ Milletvekili adayı Doç.Dr. Fatih Gürsu Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek projeleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Alan, Gürsu’ya seçimlerde başarılar dileyerek CHP’nin Türk demokrasi hayatında temel taşı olduğunun altını çizdi.

ELAZIĞ, CHP’DEN 1 KASIM SONRASI ÖNEMLİ HİZMETLER ALACAKTIR

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, CHP Genel Başkanı Başdanışmanı ve Elazığ Milletvekili adayı Doç.Dr. Fatih Gürsu’nun ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, “CHP Türk siyasi hayatının başlangıcı ve temelini teşkil etmektedir. Böylesine güçlü bir geçmişi olan ve toplumda karşılığı olan bir siyasi hareketin Genel Başkanı gençlik ve eğitim yıllarının büyük bir kısmını Elazığ’da geçirmiştir. Yine böylesine önemli bir partinin Başdanışmanı da ilimizin bir evladıdır. Dolayısı ile biz 1 Kasım seçimlerinden sonra CHP’li bir hükümet yada CHP’li bir muhalefet ile önemli hizmetler alacağımıza yürekten inanmaktayız. Kendini Elazığlı olarak ifade eden son derece kibar ve beyefendi olan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu inanıyoruz ki, bu dönemde Elazığ’a etrafındaki güçlü Elazığ sevdalılarıyla birlikte gereken ehemmiyeti verecektir. Ben bu düşüncelerle, Sayın Gürsu’ya seçimlerde başarılar diliyor, her zaman ifade ettiğim gibi bu şehre kim bir çivi çakacak ise Allah (c.c) onun yardımcısı olsun diyorum” şeklinde konuştu.

GÜRSU’DAN İKİ PROJE ÖNERİSİ

CHP Genel Başkanı Başdanışmanı ve Elazığ Milletvekili adayı Doç.Dr. Fatih Gürsu ziyaretinde iki proje önerisiyle geldiğini ifade ederek, “Sayın Başkanım Elazığ son yıllarda temsil noktasında maalesef çok zayıf kaldı. Eli güçlü temsil ettiği siyasi parti içerisinde ağırlığı olan maalesef temsilciler gitmedi. Dolayısı ile Elazığ hiçbir zaman gündeme gelmedi ve bu dönemde maalesef böyle oldu. Ancak CHP olarak, Genel Başkan Başdanışmanı sıfatıyla bugün Elazığ’dayım ve milletvekili adayıyım. Aynı şekilde sizlerin de ifade ettiği gibi kendini Elazığlı olarak ifade eden CHP gibi bir partinin Genel Başkanına sahibiz. Ayrıca İstanbul’dan Sayın Ali Özcan ve diğer bir çok şehirden çok değerli Elazığlı hemşerilerimiz milletvekili adayı. Bu dönemi biz Elazığ açısından çok şanslı görüyoruz ve bunun iyi değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Siz Oda olarak bir çok konuda projeler üretiyor ve paylaşıyorsunuz ancak siyasi karşılık bulamadığınız için eliniz hep güçsüz kalıyor. Bu aslında tüm STK’lar ve kurumlar için de geçerli. Biz sizlerle ilk aşamada işsizlikle mücadele konusunda projeler gerçekleştireceğiz. Yine ivedi şekilde çok ciddi bir sorun olarak gördüğümüz işportacı sorununu çözeceğiz. Bu durum hem kayıt altındaki esnafı zora sokuyor, hem şehrin imajını olumsuz etkiyor, hem de çok sayıda işportacı kardeşimiz zor şartlarda evine ekmek götürmenin sıkıntısını yaşıyor. Bu kardeşlerimize modern bir alışveriş merkezi inşa edip, çok az bir vergilendirme ile kendi işletmelerinin sahibi yapmayı planlıyoruz. Tüm bu projeleri Elazığ TSO ile müşterek yapacağız. Yeter ki, 1 Kasım’dan sonra önümüz açılsın” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1291 defa okundu.
Ekleme Tarihi :19.10.2015 16:05:08
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.