Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

Elazığ Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Şahin Ergan ve ikinci Başkan Yavuz Kizirgil Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ergan: İşçilerin Sesi Olmak İstiyoruz…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Dernek Başkanı Ergan, kısa bir süre önce Elazığ Ülkücü İşçiler Derneği genel kurulunu yaparak yönetime geldiklerini belirterek, “Sayın Başkanım sizler işveren temsilcileri olarak bizlerde çalışanların temsilcileri olarak ilimize ve ülkemize hizmet vermeye çalışıyoruz. Biz kısa bir süre önce yönetime seçildik. Bu ziyaretlerle amacımız kendimizi tanıtmak ve yapılabilecek çalışmalar hakkında sizlerin deneyim ve birikimlerinizden istifade etmektir. Görev süremiz içerisinde Elazığ’daki tüm işçi kardeşlerimizin sesi olmayı ve onların talep ve beklentilerini ilgili tüm mercilere taşımayı hedefliyoruz. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz” dedi.

Alan: Kul Hakkı Kutsaldır…

Başkan Alan’da işçi hakkının kutsal olduğunu belirterek, “Ben şahsen kendi işletmelerimde işçilerimin alın terinin kurumadan haklarını almalarına büyük önem gösteriyorum. Yüce Allah (c.c) bizleri kul hakkından muhafaza etsin. Çok değerli bir hizmet görüyorsunuz. Burada siyasi görüşü ve düşüncesi ne olursa olsun bir insan olarak alın teri ile helal lokma kazanan herkesimin temsilcisi olarak haklarını savunmak çok kutsal bir duruştur. Ben bu düşüncelerle öncelikle tüm çalışan işçi kardeşlerimize sizlerin vesilesiyle buradan en derin sevgilerimi ve saygılarımı sunuyor, sizlere görevinizde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1097 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.10.2015 09:44:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.