Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

SİYASET KURUMUNDAN BEKLENTİMİZ ELAZIĞ’I SAHİPLENMESİDİR

MHP Elazığ milletvekili ve 01 Kasım’da yapılacak olan genel seçimlerde Elazığ MHP 1. Sıra milletvekili adayı Yavuz Temizer, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, milletvekilliği döneminde TBMM’ye sunduğu 41 önergeye ait dosyayı takdim etti. Başkan Alan teşekkür ederek siyaset kurumundan beklentinin Elazığ’ı sahiplenme olduğunu söyledi.

ELAZIĞ İÇİN ÇALIŞANIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Elazığ TSO Başkan Yardımcısı Halis Dağoğlu ile Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Belediye MHP Meclis Üyesi Hakan Akan’ın da hazır bulunduğu ziyarette bir değerlendirmede bulunan Başkan Alan, “Sayın Temizer’e bugün bizleri ziyareti ve sözlerinin arkasında durması nedeniyle teşekkür ediyorum. Elazığ için şüphesiz 41 soru önergesinin hepside değerli ve önemlidir. Ancak bizim için çok büyük önem taşıyan iki konu için bir kez daha teşekkür ediyorum. Bunlardan biri teşvik yasası, diğeri ise Elazığ’ın bugüne kadar hep devletinin yanında yer almasına rağmen bedelini hep kaybederek vermiş olmasıdır. Biz 7 Haziran seçimleri sürecinde olduğu gibi her platformda Elazığ için çalışan ve gayret gösteren tüm siyasilerimizin yanında yer alacağımızı ifade etmiştik. Bugün de Sayın Temizer’e beye şükranlarımızı sunuyoruz. Çünkü Elazığ için çok değerli konuları meclise taşımış ve takipçisi olmuştur. Ben bu düşüncelerle 1 Kasım seçimlerinin ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini Yüce Allah (c.c.)’tan  niyaz ediyorum. Seçimler sonrasında ilimize katkı sağlayacak, Elazığ için masaya yumruğunu vurabilecek adaylara da milletvekilliğinin nasip olmasını temenni ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ’A VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTMANIN GAYERETİNDEYİZ

MHP Elazığ milletvekili Yavuz Temizer TBMM’ye sunduğu Elazığ’la ilgili 41 önergeyi içeren dosyayı Başkan Alan’a takdim ederek, “Sayın Başkanım bugün zaman ayırarak bizleri kabul ettiğiniz için öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. 7 Haziran seçimleri öncesinde Elazığ TSO Meclisinde siz değerli yöneticilerimiz ve meclis üyeleriyle yaptığımız toplantıda bizlerden beklentilerinizle ilgili vermiş olduğumuz söz ve seçim sürecinde halkımızın bizden taleplerini 41 madde halinde TBMM’ye soru önergesi olarak sunduk. Gönül isterdi ki, TBMM çalışsın ve biz bu konuları kürsüden de seslendirelim. Ancak, kayıtlara geçmesi ve Elazığ halkına verdiğimiz söz gereğince tüm bu konular artık TBMM’de kayıt altına alınmıştır. 1 Kasım sonrası nasip olur yeniden Elazığ’ı temsil etme fırsatı bulur isek bu konuların takipçisi olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben bu düşüncelerle, bir kez daha gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1441 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.10.2015 14:28:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.