Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

TÜRKMEDYA TEMSİLCİLERİ BAŞKAN ALAN’I ZİYARET ETTİ

Bünyesinde çok sayıda ulusal ölçekte yayın yapan medya kuruluşunu barındıran Türk Medya Grup Bölge Genel Müdür Yardımcısı Cem Menderes Demiral ile Gaziantep Bölge Temsilcisi Güney Yılmaz Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

Elazığ İçin Tanıtım Önem Taşıyor…

Ziyarette aslen Elazığlı olduğunu belirten Türk Medya Grup Bölge Genel Müdür Yardımcısı Cem Menderes Demiral  Elazığ’la ilgili ulusal boyutta bir tanıtım çalışması yapmak istediklerini belirterek bu kapsamda il yöneticileri ve ilin kanat önderleriyle bir görüşme yaptıklarını ifade etti. Demiral, grup bünyesinde dergi, radyo, gazeteler ve TV kanalları olduğunu ifade ederek, “Elazığ ili bölge içerisinde gerçekten çok farklı değerlere ve öneme sahip bir il ancak ilin bu özelliklerini ön plana çıkaracak çalışmalara ihtiyaç var. Biz bu doğrultuda iş dünyasının çatı örgütü olan Elazığ TSO ile bu çalışmayı yapmak istiyoruz. Elazığ için yararlı bir çalışma olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

İlin En Önemli Eksikliği Tanıtım Yetersizliğidir…

Başkan Alan’da ziyaret yaptığı değerlendirmede ilin bir çok değeri ve potansiyeli olmasına karşın bunun yeterince bilinmediğini ve bu nedenle Elazığ’ın yatırımlar açısından kan kaybettiğini söyledi. Alan değerlendirmesinde, “Tanıtım konusuna Oda olarak çok büyük önem veriyoruz. Odamız imkanları doğrultusunda bölgesel, ulusal ve uluslar arası çeşitli çalışmalar ve faaliyetlerimiz oluyor. Fuar organizasyonları, CD tanıtımları, çeşitli yayın organları vasıtasıyla yürütülen çalışmalarımız var. Ancak bunlar elbette yeterli olmuyor. İlin tanıtımlar noktasında uzun süreli ve kurumsal bir yapıda tanıtıma ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Bunun için Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi ve ilimizdeki diğer sivil toplum kuruluşlarının katılımı önem taşıyor. Yapacağınız çalışma için teşekkür ediyoruz. Biz Oda olarak her türlü destek ve katkıyı vermeye hazırız. Çünkü burada kazanan Elazığ ve halkımız olacaktır. İlginiz ve ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1142 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.10.2015 09:14:11
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.