Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’A 23 NOLU FORMA

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek Elazığspor forması hediye etti.

Ziyarette Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk tarafından ETSO Başkanı İdris Alan’a isminin yazılı olduğu 23 numaralı Vartaş Elazığspor forması hediye edildi.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk,”Ziyaretlerimiz kapsamında bugün Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İdris Alan’ı ziyaret ettik.  Her zaman Vartaş Elazığsporumuzun yanında olan Elazığ TSO’ya ve değerli Başkanı İdris Alan’a teşekkür eder ve şükranlarımı sunarım” dedi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Vartaş Elazığsporumuzun  değerli Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. En büyük temennim şudur ki, şehrimizin marka değeri olan Vartaş Elazığsporumuz verdiği bu mücadelenin sonunda, sezonu şampiyon olarak tamamlar ve hedeflenen başarıya ulaşır” ifadelerini kullandı.

Elazığ TSO

Bu haber 1462 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.10.2015 14:00:42
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.