Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ALAN: BAYRAMIN BİRLİK VE BERABERLİĞİN ÇİMENTOSU OLMASINI DİLİYORUM

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Kurban Bayramı vesilesiyle Elazığ TSO’da bir araya gelen Oda Yönetim organları, Oda çalışanları, Üyeler ve Medya mensuplarıyla bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada “Kurban Bayramının birlik ve beraberliğimizin çimentosu olmasını diliyorum” dedi.

Kâbe’de Vefat Edenlere ve Şehitlere Rahmet…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yaptığı değerlendirmede,  “Odamızın geleneksel hale getirmiş olduğu bayramlaşma vesilesiyle bugün bu güzel günde sizlerle bir araya gelmenin bir kez daha huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.  Öncelikle; kutsal topraklarda hac farizasını yerine getiren hacı adaylarımızdan hakkın rahmetine kavuşanlara rahmet, kederli ailelerine bir kez daha başsağlığı diliyorum. Bugün maalesef yine şehit haberleri aldık. Bu müstesna günde bu tür haberler ulus olarak bizleri çok büyük bir üzüntüye sokuyor. Şunu bilmemiz gerekiyor bu ülkeden başka ne yaşayacak bir Türkiye var, ne de bizi kardeş gibi bağrına basacak bir toplum var. Dün bayram namazı için sokakta Suriyeli din kardeşlerimizin namazını çok büyük bir burukluk içerisinde TV ekranlarından izledik. Bu kardeşlerimizin birkaç yıl önce kendi vatanları vardı. Ve huzur içinde aileleriyle birlikte bayramları idrak ediyorlardı. Ancak şimdi sınır kapılarında sokak ortalarında büyük dramlar içinde bu güzel günleri yaşamak zorundalar. Bu sahneler tüm toplum için ibret vesikalarıdır. Bu nedenle bu güzel Kurban Bayramını birlik ve beraberliğimizin çimentosu yapalım.

Bu vesile ile, Elazığ iş dünyası olarak, ülkemizi ve ilimizi aydınlık geleceğe ulaştırmayı şiar edinmiş, büyük milletimize, İslam alemine ve barışa her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa, Kurban Bayramı’nın mutluluk, huzur ve esinlik getirmesini Yüce Allah (c.c)’tan niyaz eder, tüm üyelerimize ve halkımıza saygılar sunarım” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1694 defa okundu.
Ekleme Tarihi :25.9.2015 14:52:35
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.