Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  




Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV




 

BASININ OLMADIĞI YERDE DEMOKRASİ OLMAZ

Elazığ Basın İlan Kurumu Elazığ Müdürü Murat Yürekli, Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek kurum ve kurum çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Alan ziyarette yaptığı değerlendirmede basının olmadığı yerde demokrasiden söz edilemeyeceğini söyledi…

YEREL MEDYAYA ÇOK ÖNEMLİ DESTEKLER VERİYORUZ…

Elazığ Basın İlan Kurumu Müdürlüğü görevine bir ay önce başladığını belirten Murat Yürekli, “Sayın Başkanım, ziyaretimin temel amacı kurumumuz çalışmaları hakkın sizleri bilgilendirerek bundan sonraki süreç içerisinde müşterek çalışmalara zemin hazırlamaktır. Ülke genelinde 40 adet olan Basın İlan Kurumu bu anlamda Elazığ’da faaliyetlerine başlamıştır. Amacımız yerel medyaya daha fazla destek olarak gelişmesine katkı sağlamaktır. Kuruluşumuz gereğince etik kurullara uymayan veya belirtilen şartları sağlamayan medya organlarını da mevzuatın öngördüğü standartlara yükseltmektir. Bu amaçla Elazığ’dayız. İnşallah Elazığ TSO gibi il için önemli bir kurumla da bundan sonraki süreçte çok güzel çalışmaları hep birlikte yapmayı arzu ediyoruz. Zaman ayırdığınız için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

ELAZIĞ MEDYASI SON DERECE MÜSPET BİR YAYINCILIK YAPIYOR…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başka Alan’da yaptığı değerlendirmede, “Elazığ TSO’daki başkanlık dönemimizin üzerinden çok uzun bir zaman dilimi geçmemiş olmasına rağmen, Elazığ medyasından bugüne kadar hep olumlu ve müspet bir yayıncılık gördük. Eleştiriye açık olduğumuzu her platformda dile getirdik. Biz elbette hata yapabiliriz. Eksikliklerimiz olabilir. Bunların medya aracılığı ile dile getirilmesinden ise gocunmayız. İftira ve yalan başka bir şey ancak. Basının olmadığı yerde demokrasiden ve çok seslilikten söz edilemez. Bu anlamda Elazığ medyası köklü bir geçmişe sahip. Bugün çok sayıda gazetemiz uydudan yayın yapan Tv kanallarımız, radyolarımız, dergilerimiz var. Bunların kendilerini geliştirmesi de elbette sizlerin destekleriyle ancak mümkün olacaktır. Ben bu düşüncelerle, sizlere görevinizde başarılar diliyorum. Bizim gözümüz, kulağımız ve sesimiz olan medya kuruluşlarımızı desteklemeniz ve yardımcı olmanız en büyük temennimizdir” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI





Bu haber 1007 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.9.2015 16:34:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©



Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counter



Mustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.