Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ALAN, KOSGEB MÜDÜRÜ CÜREOĞLU’NA BAŞARILAR DİLEDİ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, kısa bir süre önce Elazığ KOSGEB Müdürlüğü görevine atanan Mehmet Cüreoğlu’nu ziyaret ederek başarı temennisinde bulundu.

KOSGEB İŞ DÜNYASI ADINA ÖNEMLİ BİR KURUM…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyarette yaptığı değerlendirmede KOSGEB’in iş dünyası adına önemli bir kurum olduğunu belirterek, “Öncelikle sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum. KOSGEB iş dünyası için son derece önemli bir kurum. Bu kurumun destekleri ve yönlendirmesi başta yeni yatırımlar olmak üzere işletmeler açısından hayati önem taşıyor. Biz iş dünyasının temsilcileri olarak önceliğimiz ilimizde yatırımların artması ve işsizliğin azalmasıdır. KOSGEB’de aslında bu amaçlar doğrultusunda kurulmuş olan bir kurum. Ancak, personelin ve yönetim mekanizmasının insan odaklı, çözüm üreten, yardımcı olan, yönlendiren, destekleyici ve güler yüzlü olması gerekiyor. Klasik devlet dairesi mantığı ile iş yapılması halinde hiçbir kurumun başarılı olması ve topluma faydalı işler yapması zordur. Biz inanıyoruz ki, KOSGEB sizin yönetiminizde Elazığ’da yeni bir dönem başlatacak ve tüm iş dünyası ile iç içe olarak hizmet verecektir. Ben bu düşüncelerle, sizlere yeni görevinizde başarılar diliyor, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman yanınızda olacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

 

İŞ DÜNYASINA HİZMET VERMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYMAKTAYIM…

KOSGEM Elazığ Müdürü Mehmet Cüreoğlu’da Elazığ’da geçici olarak çok kısa bir dönem vekaleten müdürlük yaptığını belirterek, “Sayın Başkanım, iş dünyasının KOSGEB’den beklentilerini biliyoruz. Uzun bir dönemden beri Malatya’da uzman olarak görev yapmaktayım. Elazığ’da da kısa bir dönem vekaleten müdürlük yaptım. Dolayısı ile iş bölge iş dünyasını yakından tanıyorum. Elazığ’da sizlerin ve tüm iş dünyamızın ve meslek kuruluşlarının destek ve işbirliği ile arkadaşlarımızla birlikte önemli hizmetler vereceğimize inanıyorum. Ben öncelikle bu nazik ziyaretiniz ve temennileriniz için teşekkür ediyor, şahsınızda tüm iş dünyamıza saygılarımı sunuyorum” değerlendirmesinde bulundu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1245 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.9.2015 11:06:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.