Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

TEİAŞ GENEL MÜDÜRÜ YILDIRIM BAŞKAN ALANI ZİYARET ETTİ

TEİAŞ Genel Müdürü Mehmet Sinan YILDIRIM, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarı temennisinde bulundu…

YILDIRIM: KENDİMİ ELAZIĞLI ADDEDİYORUM

2015 yılı içerisinde TEİAŞ Genel Müdürlüğü görevine atandığını belirten, Genel Müdür Yıldırım, “Genel Müdür olarak Elazığ’a ilk kez geliyorum. Ancak 1995 yılına kadar yaklaşık yıl Keban İşletme Grup Müdürlüğünde görev yaptım. Üç çocuğumda burada dünyaya geldi ve nüfus cüzdanlarında Elazığ doğumlu olarak kayıtlılar. Dolayısı ile ben de kendimi bir Elazığlı olarak addediyorum. Elazığ’ı, kültürünü, insanlarını seviyorum. İnşallah Genel Müdürlük olarak da çok önemli işletmelerimizin bulunduğu Elazığ’a yatırımlarımız devam edecek. Ben bu vesile ile, Sayın Başkanım sizlere de yeni görevinizde başarılar diliyorum. İş dünyası bizim hizmet alanımızın çok önemli ve değerli bir bölümünü oluşturuyor. İnşallah el birliği ile ilimize en iyi hizmeti vermenin gayretinde olacağız” dedi.

 

BAŞKAN ALAN’DAN TEBRİK…

Ziyaretten duyduğu büyük memnuniyeti dile getiren Başkan Alan, “TEİAŞ gibi ülkemizin çok önemli ve stratejik kurumlarından birine Genel Müdür olarak atanmış olmanızdan bizlerde duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Elazığ’ı çok yakından tanıyan ve hatta çocuklarını Elazığ nüfusuna kaydettiren sizin gibi çok değerli bir bürokratımızı bugün Elazığ TSO çatısı altında ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sayın Genel Müdürüm belirmiş olduğunuz gibi çok geniş bir alanda hizmet veren kurumunuzun Elazığ’daki yatırımlarını artırması ve özellikle gerek malzeme ve gerekse hizmet alımlarının Elazığ’dan yapılmasının sağlanması bizler için büyük önem taşıyor. Bunu biz ilimizdeki tüm kurum ve kuruluşlardan talep ediyoruz. Bu husustaki desteğiniz bizleri mutlu edecektir. Ben bu vesile ile, Odamıza kadar gelerek bizlere başarı temenniniz için kalbi teşekkürlerimi sunuyor, zorlu görevinizde sizlere başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1110 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.8.2015 18:24:45
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.