Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ÖZCAN VE CHP HEYETİ BAŞKAN ALANI ZİYARET ETTİ

Elazığlı hemşerimiz İstanbul Milletvekili Ali Özcan, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Hatay Milletvekili Hilmi Yarayıcı ile CHP Elazığ İl Yönetimi Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ettiler.

 

ÖZCAN: ELAZIĞ’IN HER PLATFORMDA TEMSİLCİSİYİZ

Seçim süreci nedeniyle Elazığ’a bir süredir gelemediğinden Başkan Alan’ı tebrik edemediğini belirten CHP İstanbul Milletvekili Ali Özcan, “Bugün partimizin bölge illerindeki bir dizi inceleme ve ziyareti vesilesiyle milletvekili arkadaşlarımızla buradayız. Elazığ’da gelmişken Başkan Alan’ı makamında ziyaret ederek tebrik etmek istedik. Ben her ne kadar İstanbul milletvekili isem de, Elazığ’ın her platformda temsilcisi olmaya ve sorunlarıyla birebir ilgilenmeye her zaman hazırım. Bu nedenle iş dünyasına kapılarım her zaman açık kalacak. Sayın Başkanın ülkemizde yeni bir hükümet kurularak bir an evvel ekonomiye odaklanması gerektiği hususundaki beyanatlarını okudum. Biz CHP olarak ülkemizin hükümetsiz kalmasını elbette istemiyoruz. Parti olarak CHP iktidar olmak için zaten örgütlenmiştir. İktidar olurken de halka hizmet etmek için, refahı topluma yaymak için örgütlenmiştir. 14 maddemiz var. Olmazsa olmazlarımız var. Artık herkes bunu biliyor. Koalisyon görüşmelerini de toplumun önünde yapıyoruz. Dolayısıyla bizim şartlarımız bellidir. Masadan kalkan biz olmayız. Bizim şartlarımızı kabul ederlerse hükümeti kurarız. Biz kendimiz için bir şey istemiyoruz. Halkımız için bir şeyler istiyoruz. Sayın Başkanın endişelerine de aynen katılıyoruz. Ben bu düşüncelerle Sayın Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyor, tebrik ediyorum" diye konuştu.

 

 

ALAN: ELAZIĞ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE MECLİSTE TEMSİL EDİLECEKTİR

Ali Özcan ve CHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Sayın Özcan, Elazığ’ın abisi olarak bilinir. Biz bu nedenle kendisinin TBMM çatısı altında bulunmasından son derece büyük bir sevinç duymaktayız. Kendilerinin Elazığ’ın her meselesi için seferber olacağından şüphemiz yok. İnşallah koalisyon görüşmeleri olumlu sonuçlanır ve hükümet bir an evvel kurularak çalışmalarına başlar. Çünkü başta iş dünyası olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin büyük beklentileri var. Ekonomi neredeyse durma noktasına gelmiş, yatırımcı önünü görmediğinden beklemede. Tüm bu olumsuzlukların ortadan kaldırılması için hükümetin ivedi olarak kurulup çalışmalarına başlaması gerekiyor. İş dünyası olarak temennimiz bu yöndedir. Yoğun programınıza rağmen bugün zaman ayırarak Odamızı ziyaret ettiğiniz ve temennileriniz için teşekkür ediyor, bizler de sizlere başarılar diliyoruz” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1145 defa okundu.
Ekleme Tarihi :7.8.2015 18:22:24
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.