Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
EMNİYET MÜDÜRÜ İŞLEKTEN BAŞKAN ALAN’A PLAKET

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret eden Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek ve Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Avcı, Başkan Alan'a görevinde başarılar dileyarek, Emniyete desteklerinden ötürü  Plaket takdim etti.

İşlek’ten Teşekkür Plaketi…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Yılmaz ile Suat Karataş’ında hazır bulunduğu ziyarette İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Elazığ TSO’nun her zaman Elazığ Emniyeti’nin yanında yer aldığını ifade ederek, “Çok değerli Başkanım ve Sayın Yönetim Kurulu Üyeleri bugün Emniyet Müdür Yardımcımız ile birlikte Sayın Başkanımıza görevinde başarılar dilemek ve kendisine teşekkür ziyareti vesilesiyle Elazığ TSO çatısı altındayız. Bizlere her zaman maddi ve manevi destekleriniz oluyor. İlimize iş dünyamızla birlikte hizmet vererek halkımızın huzur ve güvenliğini sağlıyoruz. Biz bu anlamda destekleriniz ve göstermiş olduğunuz işbirliği için teşekkür ediyoruz. Kurumlar arası işbirliği hizmet anlamında çok önemli. Biz bu desteği sizlerden gördüğümüz için son derece mutlu olduğumuzu ifade ediyoruz. Teşkilatımız adına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” şeklinde konuştu.

Alan: Güvenlik Güçlerimizin Her Zaman Yanındayız…

Başkan Alan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Canları pahasına vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tesis etmeye çalışan ve bu uğurda şehit olmayı göze alan tüm güvenlik güçlerine iş dünyası ve vatandaşlar olarak minnettarız. Emniyet teşkilatı da bizim kendi çocuklarımız, arkadaşlarımız, komşularımız ve bu toprağın insanlarının bir araya gelmesi ili müteşekkil olmuş bir kurum. Dolayısı ile tek amacı huzur ve güveni tesis etmek olan bu kuruma desteklerimiz imkanlarımız ölçüsünde her zaman daim olacaktır. Ben bu düşüncelerle Sayın Emniyet Müdürümüz şahsında tüm Emniyet Teşkilatımıza şükranlarımı sunuyor, şehitlerimizi rahmetle anıyor, tüm çalışanlara ise aileleriyle birlikte huzur ve mutluluk diliyoruz. Sayın Müdürümüzün plaket jesti için ise Odam ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 1282 defa okundu.
Ekleme Tarihi :6.8.2015 17:06:31
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.