Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 İŞGEM Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Elazığ İş Geliştirme Merkezinin Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Murat Zorluoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Murat Zorluoğlu, İŞGEM Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu ile İŞGEM yönetim kurulunda yer alan sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Toplantının açılışında yönetim kurulunun gündemi ile ilgili bir değerlendirme yapan Vali Murat Zorluoğlu şunları söyledi, “Bugün İŞGEM Yönetim Kurulumuzun olağan toplantısını gerçekleştiriyoruz. Toplantıda İŞGEM’in son durumu hakkında arkadaşlarımız bizlere bilgi sunacaklardır. Yine diğer gündem maddelerinde yer alan hususlar olan İŞGEM’in devam eden tahliye davaları, boş işyerlerine yapılan müracaatların değerlendirilmesi, İŞGEM’in idari yapısıyla ilgili olarak hazırlatılan raporun değerlendirilmesi ve personel durumunun ele alınması gibi hususlar da toplantıda ele alınacaktır” dedi.

Alan: İŞGEM Yeni Girişimcilere Moral Kaynağı Olmalı…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, İŞGEM’in yeni ve genç girişimcilere moral kaynağı olması gerektiğine işaret ederek, “İŞGEM Odamız ve ilimizdeki diğer kurum ve kuruluşlar ile özel sektörün destekleriyle kurulmuş ve 5 yılı aşkın bir süreden beri hizmetlerini devam ettirmektedir. Biz İŞGEM’in öncelikli olarak yeni girişimcilere ve yatırımlara moral kaynağı olması ve ilk adımın atıldığı yer olmasını arzu ediyoruz. Odamız imkanlarıyla bugüne kadar hep desteklediğimiz İŞGEM’in özellikle KOSGEB kanalıyla yeni girişimci destek programlarıyla desteklenmesi ve yeni girişimcilerin burada yer almasını arzu ediyoruz. Bu düşüncelerle İŞGEM’de yeni dönemin daha hayırlı hizmetlere öncülük edeceğini umuyoruz” şeklinde konuştu.

Toplantı yönetim kurulunun gündeminde yer alan maddelerin görüşülmesinin ardından tamamlandı. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1002 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.7.2015 15:27:36
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.